کدخبر : 169687
یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۸
فاقددیدگاه
پرینت

گرایش فکری و سیاسی را در کار اعمال نمی‌کنم/در اتاقم بر روی مردم باز است

معاون جدید سیاسی امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت:‌ من سیاسی هستم اما سیاسی کار نیستم و این را از جنود شیطان می‌دانم جز مدیرانی هستم که در اتاقم برای امورات مردم باز است و گرایش فکری و سیاسی را در کار اعمال نمی‌کنم و آن را حرام می‌دانم.

گرایش فکری و سیاسی را در کار اعمال نمی‌کنم/در اتاقم بر روی مردم باز است

به گزارش خبرگزاریبه گزارش جنوب پرس ، ، احد جمالی در مراسم معارفه به عنوان معاون جدید سیاسی امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: این افتخار نصیبم شد برای دومین بار در استان سلحشور کهگیلویه و بویراحمد توفیق خدمت پیدا کردم.

وی گفت: از تودیع به عنوان رحمت نام می‌برم که عزیزی با شرف وارد عرصه خدمت می‌شود کار می‌کند و با شرف می‌رود.

این مسؤول گفت: افتخار این است عمرمان را در راه خدمت به نظام سپری کنیم نظامی که قبل از انقلاب، جنگ تحمیلی و ترورهای گور و شهدای زیادی تقدیم کرده است  بنابراین مسولیت ما بسیار سنگین است.

وی با بیان اینکه  معارفه هم نعمتی است که فردی توفیق خدمت گران سنگ پیدا می‌کند اگر با شرف بیایم و کار کنیم این بزرگترین توفیق است روایت از امام معصوم داریم که مسوولان در قیامت با قفل و زنجیر وارد می‌شوند مگر اینکه اصلش ثابت شود که گرفتن مسؤولیت برای فرد عاقل شوق و ذوق ندارد امیدواریم همه این تربیت اسلام پسندانه در وجودمان باشد.

جمالی افزود: یکی از علت حضورم در استان علاقه به نیروی عشیره‌ای  بود که دارم لر نیستم اما از شماها لرترهستیم و بحث دیگر خود آقای کلانتری است که از دوستانم هست.

وی گفت:‌ بحث مدیریت مراجعه من به ائمه اطهار است، ارزش انسان مسلمان شیعه به حریت اوست مدیران ما یکی از شاخص‌هایی که باید داشته باشند سربار نباشند و آزاده باشند اگر سیره و روش امامان و پیامبر را دنبال کنیم مشکلی در دنیا و آخرت نخواهیم داشت.

معاون جدید استاندار کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد:‌ در بحث معاونت سیاسی و امنیتی و اجتماعی وظایف تعریف شده و مشخص است هم کار اطلاعاتی کردم و به عنوان سرباز در  خدمت نظام بودم و افتخار می‌کنم به مانند یک سرباز جانم را از دست دهم.

وی گفت:‌ مواضع سیاسی چند روزی اوضاع را رصد می‌کردم من سیاسی هستم اما سیاسی کار نیستم و این را از جنود شیطان می‌دانم جز مدیرانی هستم که در اتاقم برای امورات مردم باز است و گرایش فکری و سیاسی را در کار اعمال نمی‌کنم و آن را حرام می‌دانم.

جمالی افزود: انتقاد پذیر هستم و هر عیب و اشکالی داشته باشم را می پذیرم و در رابطه با احزاب سیاسی آمادگی داریم در استان با حضور احزاب جلسات و برنامه داشته باشیم و دنبال چیزهایی که ما را متفرق می‌کند نباید باشیم.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما