کدخبر : 169685
یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۷
فاقددیدگاه
پرینت

توصیه‌های انتخاباتی استاندار به رئیس ستاد انتخابات کهگیلویه و بویراحمد

استاندار کهگیلویه و بویراحمد برای بهتر برگزار شدن انتخابات توصیه‌هایی به رئیس ستاد انتخابات داشت.

توصیه‌های انتخاباتی استاندار به رئیس ستاد انتخابات کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش خبرگزاری به گزارش جنوب پرس ، از یاسوج، حسین کلانتری در نشست ظهر امروز شورای اداری توصیه‌هایی به معاون جدید حوزه سیاسی و رئیس ستاد انتخابات با توجه به قرار داشتن در سال انتخابات داشت.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد به احد جمالی توصیه کرد با احزاب سیاسی مختلف، بخشداران، فرمانداران و ائمه جمعه جلسه برگزار کند چرا که به عنوان رئیس ستاد انتخابات مسوولیت مهمی بر عهده دارد.

وی  سلامت انتخابات را اولین و مهم‌ترین موضوع در استان دانست و گفت: سلامت انتخابات با امانت‌داری و عمل به قانون محقق می‌شود.

مقام ارشد اجرایی کهگیلویه و بویراحمد امنیت را دیگر بُعد مهم در انتخابات اسفند ماه دانست و افزود: گاهی ممکن است فردی در سخنرانی‌ها چالش جدی ایجاد کند  این موضوع مراقبت شود که نظام اسلامی، سیاست و فرامین رهبری و آرمان‌های والای حضرت امام خط قرمزها هستند.

وی با بیان اینکه همه تحرکات سیاسی در شورای تامین استان رصد می‌شود گفت: تلاش کنیم انتخابات پرشور و حماسه‌سازی در پایان سال جاری داشته باشیم.

کلانتری رقابت را دیگر بُعد مهم در انتخابات دانست و گفت: مشارکتی که در ۲ اسفند خواهیم داشت بسیاری از توطئه‌های آمریکا و دشمنان را خنثی و نقش بر آب می‌کند، چرا که هر جایی که مردم وارد شدند دشمن عقب‌نشینی کرده است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه از نقدهای سازنده حمایت می‌کنم، افزود: هیچ فردی حق ندارد مردم را مایوس کند، مایوس کردن مردم خلاف فرامین رهبری است و خط قرمزی است که هر کسی در هر جایگاه و تریبونی که دارد باید مدنظر داشته باشد.

وی ادامه داد: هر انتقادی را روی سر می‌گذارم اما مایوس کردن مردم و گرفتن نشاط از آنها را نمی‌پذیرم که معاون جدید سیاسی و امنیتی و رئیس ستاد انتخابات به این نکات توجه داشته باشد.

مقام ارشد دولت در کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: فعلا نمی‌خواهیم فضای استان انتخاباتی شود و نیاز به کار بیشتری داریم.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما