کدخبر : 169664
یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۴
فاقددیدگاه
پرینت

بهترین و بدترین دستگاه‌ها در خصوص صدور مجوز معرفی می‌شوند

بندرعباس - استاندار هرمزگان گفت: فرایند صدور تمام مجوزهای سرمایه‌گذاری‌های چند سال گذشته از زمان تقاضا تا نهایی شدن در حال بررسی است تا بدترین و بهترین سازمان‌ها در صدور مجوزها معرفی شوند.
بهترین و بدترین دستگاه‌ها در خصوص صدور مجوز معرفی می‌شوند

به گزارش خبرنگاربه گزارش جنوب پرس ، ، فریدون همتی عصر شنبه در سومین کارگروه زیر بنایی روستایی، عشایری، شهری و آمایش سرزمین و محیط زیست در خصوص تغییر محدوده شهر هشتبندی از سمت روستای هشتبندی دو اظهار داشت: اگر مردم علاقه‌مند به این تغییر باشند مشکلی برای این تغییر محدوده وجود ندارد.

استاندار هرمزگان تشریح کرد: دولت در تلاش است که تقسیمات به صورت روستایی باشد چراکه حاکم شدن مقررات شهر محدودیت‌هایی را برای مردم آن روستا بوجود خواهد آورد و اگر تعارضی برای این موضوع وجود ندارد محدوده شهر هشتبندی از سمت روستای هشتبندی دو اصلاح شود.

وی عنوان کرد: مصوبات کارگروه‌ها باید در کمتر از ۲۴ ساعت و شورای برنامه‌ریزی تا حداکثر ۴۸ ساعت ابلاغ شود تا کار زمین نماند.

استاندار هرمزگان تصریح کرد: فرایند صدور تمام مجوزهای سرمایه‌گذاری‌های چند سال گذشته از زمان تقاضا تا نهایی شدن در حال بررسی است تا بدترین و بهترین سازمان‌ها در صدور مجوزها مشخص شوند.

همتی ادامه داد: لیست بدترین و بهترین دستگاه‌های استان در صدور مجوز به اطلاع عموم خواهد رسید و رونوشتی نیز از آن برای دفتر رئیس جمهور و وزیر مربوطه ارسال خواهد شد.

همتی در اذعان کرد: دولت الکترونیک در تلاش است که کار مردم ساده شود به همین منظور استعلام دستی دستگاه‌ها ممنوع است و تمام دستگاه‌ها مکلف به استعلام الکترونیکی هستند.

وی ادامه داد: اگر مشاهده شود دستگاهی استعلام دستی را در دستور کار قرار دهد، با آن دستگاه برخورد جدی خواهد شد.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما