کدخبر : 169636
شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۳
فاقددیدگاه
پرینت

استاندار هرمزگان: اعتبار طرح‌های توسعه بشاگرد، با فروش اموال مازاد دستگاه‌ها تأمین شود

استاندار هرمزگان گفت: در راستای تامین اعتبار طرح‌های توسعه شهرستان بشاگرد، باید استفاده از ظرفیت قانونی فروش اموال مازاد دستگاه‌های اجرایی در دستور کار باشد.

استاندار هرمزگان: اعتبار طرح‌های توسعه بشاگرد، با فروش اموال مازاد دستگاه‌ها تأمین شود

به گزارش خبرگزاری به گزارش جنوب پرس ، از بندرعباس، فریدون همتی امروز در نشست پیگیری اجرای طرح‌های توسعه ای شهرستان بشاگرد، اظهار داشت: یکی از ظرفیت‌های قانون بودجه سال ۹۸ جهت تامین اعتبار طرح‌ها و پروژه‌های مختلف، فروش اموال مازاد دستگاه‌های اجرایی است.

وی ادامه داد: در این راستا دستورالعملی تهیه شده که دستگاه‌های اجرایی می توانند اموال مازاد خود را به فروش رسانده و منابع حاصل از آن را جهت اجرای طرح‌ها و پروژه‌ها هزینه کنند.

استاندار هرمزگان افزود: در این راستا لازم است تا دستگاه‌های اجرایی استان که در حال انجام طرح‌های زیرساختی از جمله در حوزه راه و کشاورزی در شهرستان بشاگرد هستند، از این طریق نسبت به شناسایی و فروش اموال مازاد و تامین اعتبار طرح‌های توسعه شهرستان بشاگرد اقدام کنند.

همتی خاطرنشان کرد: سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان نیز تکالیفی که برای دستگاه‌های مختلف در شهرستان بشاگرد در نظر گرفته شده و تا پایان سال باید اجرایی شوند را در قالب کتابچه‌ای تدوین و بر این اساس، روند اجرای پروژه‌ها به طور مستمر تحت نظارت و بررسی قرار گیرد.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما