کدخبر : 169632
شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۰
فاقددیدگاه
پرینت

مرکز MRI یاسوج در آستانه تعطیلی/ وقتی علوم پزشکی با بخش خصوصی نمی‌سازد

مرکز ام‌.آر.آی یاسوج به دلایلی در آستانه تعطیلی قرار گرفت.

مرکز MRI یاسوج در آستانه تعطیلی/ وقتی علوم پزشکی با بخش خصوصی نمی‌سازد

به گزارش خبرگزاری به گزارش جنوب پرس ، از یاسوج خدماتی که بعد از انقلاب در حوزه بهداشت و درمان به استان کهگیلویه و بویراحمد ارائه شده در نوع خود کم‌نظیر است و اگر مشکلاتی هم وجود داشته باشد به دلیل سهل‌انگاری و بی‌تدبیری مدیران است که با عملکرد ضعیف خود خدمات را زیر سؤال می‌برند.

اعتبارات و بودجه‌هایی که برای حوزه درمان و بهداشت استان از ابتدا تاکنون در نظر گرفته شده قابل شمارش نیست اما با همین وجود به دلیل ندانم کاری و نظارت‌های نادرست و ضعیف شاهد کمبود بسیاری از ضروریات در استان هستیم.

هنوز که هنوز است با وجود این همه هزینه اعتبارات؛ بیماران با هزار درد و مشقت و با اوضاع و احوال بد اقتصادی باید برای درمان به شهرهای مجاور مثل شیراز سفر کنند و علاوه بر هزینه درمان هزینه کمرشکن سفر را نیز بپردازند.

در آخرین مورد شاهد تعطیلی تنها مرکز ام‌.آر‌.آی شهر یاسوج هستیم و یکی از سوژه‌هایی که خواستار پی‌گیری رفع مشکل آن هستند همین وضعیت ام‌.آر.آی است که توسط بخش خصوصی اداره می‌شود و روزانه تعداد بسیار زیادی متقاضی از شهرهای مختلف استان دارد.

مدیریت این مرکز که مربوط به بخش خصوصی است تصمیم گرفته از تاریخ امروز ۱۹ مردادماه به دلیل برخی کوتاهی‌ها و عدم همکاری دانشگاه علوم پزشکی مرکز ام‌.آر.آی شهر یاسوج را تعطیل کند.

شنیده‌ها حکایت از آن دارد که عدم صدور پروانه بهر‌ه‌برداری و و مسؤول فنی شاید از دلایل اصلی تعطیلی مرکز باشد.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما