کدخبر : 169622
شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۲
فاقددیدگاه
پرینت

وزارت نفت برای رفع مشکلات تیم فوتبال پارس جنوبی کوتاهی نکند

نماینده مردم دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت نفت برای رفع مشکلات تیم فوتبال پارس جنوبی نباید کوتاهی کند تا این تیم به دور از دغدغه مالی در افتتاحیه لیگ برتر به مصاف پرسپولیس برود.

وزارت نفت برای رفع مشکلات تیم فوتبال پارس جنوبی کوتاهی نکند

سکینه الماسی صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری به گزارش جنوب پرس ، در شهرستان جم، با اشاره به مشکلات تیم فوتبال پارس جنوبی در رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور و نگرانی هواداران از وضعیت تیم، اظهار داشت: تیم فوتبال پارس جنوبی علاقه‌مندان زیادی در جنوب کشور دارد و مردم با وجود این تیم در لیگ برتر شاد هستند و انتظار دارند تا مشکلات مالی این تیم برای همیشه رفع شود.

نماینده مردم دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی افزود: پارس جنوبی یک باشگاه دولتی و وابسته به وزارت نفت است و این وزارت‌خانه باید برای حل مشکلات این تیم اقدامی کند و به هر طریقی که شده زمینه حضور پر قدرت پارس جنوبی در لیگ برتر را فراهم آورد.

وی با اشاره به دیدار نخست لیگ نوزدهم فوتبال کشورمان، ابراز کرد: پارس جنوبی و پرسپولیس فصل گذشته در هفته پایانی به مصاف هم رفتند و جام در جم به پرسپولیس اهدا شد و حالا برای مسابقه افتتاحیه لیگ برتر دوباره پارس جنوبی و پرسپولیس به مصاف هم می‌روند.

الماسی تاکید کرد: تا قبل از شروع لیگ برتر باید مشکلات مالی تیم فوتبال پارس جنوبی رفع شود تا بازیکنان و کادر فنی به دور از دغدغه و با تمرکز بالا به مصاف پرسپولیس بروند و از فوتبال استان بوشهر دفاع کنند.

وی با تاکید بر اینکه تمام مسؤولان استان بوشهر در حال تلاش برای رفع مشکلات تیم فوتبال پارس جنوبی هستند، خاطرنشان کرد: وزارت نفت برای رفع مشکلات تیم فوتبال پارس جنوبی نباید کوتاهی کند.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما