کدخبر : 169619
شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۱
فاقددیدگاه
پرینت

صنایع نفت و گاز حق جوامع پیرامونی خود را رعایت نکرده‌اند

رئیس شورای اسلامی کنگان با اشاره به صنایع عظیم نفت و گاز که در جوار این شهر قرار دارند، گفت: صنایع نفت و گاز حق و حقوق جوامع پیرامونی خود را رعایت نکرده‌اند و بر محیط زیست و ترافیک شهری و امنیت و... تاثیرات منفی زیادی دارند.

صنایع نفت و گاز حق جوامع پیرامونی خود را رعایت نکرده‌اند

به گزارش خبرگزاری به گزارش جنوب پرس ، از شهرستان کنگان، مرتضی منصوری پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه از انتقادهای سازنده و منصافه استقبال می‌کنیم، اظهار داشت: به‌زودی خیابان یا میدانی به اسم خبرنگار در شهر نام‌گذاری می‌شود.

رئیس شورای اسلامی کنگان افزود: در جریان فشارهایی که از طریق عوارض و … بر مردم وارد می‌شوند هستیم، که تلاش می‌کنیم نرخ عوارض و … افزایش زیادی پیدا نکند.

وی با  اشاره به اینکه مردم را می‌بینیم و شرایط زندگی آنها را درک می‌کنیم و هیچ‌وقت اجازه نخواهیم داد که حقوق آنها ضایع شود، ادامه داد: ساخت و سازهایی که در گذشته در شهر انجام گرفته متأسفانه بر اساس رعایت استانداردها نبوده است و این باعث شده تا جوی‌های آب خراب شوند.

منصوری با اعلام اینکه در کمیسیون فرهنگی شورای شهر برنامه‌های خوبی از لحاظ مادی و فکری و همچنین مشورتی برگزار می‌شود، گفت: دوست دارم در برنامه‌های فرهنگی، کمک‌های شورای شهر جهت‌دار و مشخص باشد که در این راستا از شما اصحاب‌رسانه تقاضا دارم پیشنهاد و طرح بدهید تا  شورای شهر بر این اساس اجرا کند.

وی خواستار تشکیل کمیته فرهنگی جهت استفاده از نظرات و پیشنهادات مردم و خبرنگاران در راستای برگزاری مطلوب برنامه‌های فرهنگی در سطح  شهر شد و عنوان کرد: اگر فرهنگ ما درست شود قطعا بر زمینه‌های دیگر تاثیر مثبتی خواهد داشت.

رئیس شورای اسلامی کنگان با اشاره به صنایع عظیم نفت و گاز که در جوار این شهر قرار دارند، گفت: صنایع نفت و گاز حق و حقوق جوامع پیرامونی خود را رعایت نکرده‌اند و همچنین بر محیط زیست و ترافیک شهری و امنیت و … تاثیرات منفی زیادی دارند.

وی افزود: ما در شورای شهر با تمام توان خود در جهت احقاق حقوق مردم تلاش می‌کنیم و اجازه نخواهیم داد حقوق مردم ضایع شود.

منصوری درباره  پروژه‌های هفته دولت، عنوان کرد: در شورای شهر پذیرفتنی نیست که پروژه‌ای ناتمام افتتاح شود، زیرا اگر تکمیل نشود اتفاقات ناگواری در پی خواهد داشت.

وی با تأکید بر اینکه  اعتقاد ما بر این است که استفاده از نظرات مردم نقش به‌سزایی در پیشرفت شهر دارد، یادآور شد: از مردم و اصحاب رسانه خواهشمندیم  با ارائه طرح‌ها و پیشنهادهای خود ، شهردار و شورای شهر را یاری کنند.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما