کدخبر : 169545
جمعه ۱۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۱
فاقددیدگاه
پرینت

خبرگزاری مهر رسانه تاثیرگذار در روند توسعه هرمزگان است

بندرعباس - مدیرکل فرهنگ و ارشاد هرمزگان گفت: خبرگزاری مهر رسانه تاثیرگذار در روند توسعه هرمزگان است.
خبرگزاری مهر رسانه تاثیرگذار در روند توسعه هرمزگان است

به گزار ش خبرنگاربه گزارش جنوب پرس ، ، رضا کمالی زرکانی ظهر پنجشنبه همزمان با روز خبرنگار در بازدید از دفتر نمایندگی خبرگزاری مهردر هرمزگان ضمن تقدیر از زحمات خبرنگاران خبرگزاری مهر، تلاش‌های آنان را گامی ارزنده جهت ارتقای سطح کیفی اخبار استان دانست و گفت: خبرگزاری به گزارش جنوب پرس ، به عنوان یکی از اصلی ترین خبرگزاری های مرجع کشور تاثیرگذاری خوبی داشته و صداقت در اخبار منتشر شده نشان از تعهد و اخلاق مداری خبرنگاران خبرگزاری به گزارش جنوب پرس ، دارد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان اظهار داشت: رسانه ها یکی از ابزارهای موثر در توسعه و آبادانی در هر جامعه ای هستند. اداره کل فرهنگ و ارشاد هرمزگان سعی داشته تا با حمایت از رسانه های استان مشکلات پیش روی را هموار کند.

کمالی‌زرکانی گفت: اعتقاد ما بر این است که افرادی که در رسانه های استان هرمزگان فعالیت می‌کنند جزو با اخلاق‌ترین خبرنگاران کشور هستند و بسیاری از ملاحظات را رعایت می‌کنند زیرا با وجود گرایشات سیاسی و جناحی اما در سیاست‌گذاری و خروجی اخبار شاهد این نوع اعمال سلیقه ها نیستیم.

وی با ذکر اینکه خدمات خبرگزاری به گزارش جنوب پرس ، در حوزه رسانه باعث افتخارات استان است، اذعان کرد: خبرگزاری به گزارش جنوب پرس ، یک برند محسوب می‌شود و از خدمات این خبرگزاری قدردانی و تشکر می‌کنم و معتقدم تقویت رسانه ها در هرمزگان می تواند به توسعه استان کمک بیشتری کند.

پیش از آن رضا زرگر سرپرست خبرگزاری به گزارش جنوب پرس ، در استان هرمزگان با بیان اینکه جامعه رسانه ای استان بیش از هر زمان دیگری نیاز به وحدت دارد، بیان داشت: رسانه های استان در این سالها علیرغم مشکلات فراوان همچنان پای کار بوده اند و این توقع را داریم که مسئولان استانی در هر رده و جایگاهی که قرار دارند همراه رسانه ها باشند.

وی افزود: وظیفه رسانه انتشار واقعیات جامعه است. امیدواریم که صحه صدر مسئولان هم در شنیدن واقعیات جامعه و اقدام نسبت به رفع آن بیشتر شود.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما