کدخبر : 169539
جمعه ۱۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۷
فاقددیدگاه
پرینت

آزار و اذیت دختربچه در یکی از بیمارستان های شیراز/ متهم دستگیر شد

شیراز- معاون اجتماعی فرمانده انتظامی فارس گفت:فردی که یک دختر بچه ۳و نیم ساله را دریکی از بیمارستان های شیراز مورد آزار واذیت قرارداده بود توسط کارآگاهان پلیس آگاهی فارس شناسایی ودستگیرشد.
آزار و اذیت دختربچه در یکی از بیمارستان های شیراز/ متهم دستگیر شد

به گزارش خبرگزاریبه گزارش جنوب پرس ، ، سرهنگ کاووس محمدی افزود: ماموران انتظامی شهرستان شیراز از خبری مبنی بر آزار و اذیت  یک دختر بچه ۳ونیم ساله در یکی از بیمارستان های شهر شیراز مطلع و موضوع دستگیری متهم را در دستور کار خود قرار دادند.

 وی ادامه داد:  پس از ارجاع پرونده به پلیس آگاهی وباتحقیقات گسترده و اقدامات اطلاعاتی و پلیسی متهم مورد نظر که یک جوان مجرد ۲۵ ساله بود را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه در یکی از محلات شیراز دستگیر کردند.

معاون اجتماعی پلیس فارس با بیان اینکه متهم  به بزه خود اعتراف کرده، افزود: وی برای ادامه تحقیقات و روشن شدن علت و انگیزه ارتکاب این عمل مجرمانه با هماهنگی مقام قضایی در اختیار پلیس آگاهی قرار گرفت.

سرهنگ محمدی ضمن توصیه به والدین برای مراقبت از فرزندان خردسال خود، خاطرنشان کرد: پلیس  با کسانی که قصد آزار و اذیت افراد به ویژه کودکان رادارندبه شدت وبرابر قانون برخورد  خواهد کرد.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما