کدخبر : 169527
جمعه ۱۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۰
فاقددیدگاه
پرینت

پیشرفت پروژه دامون ساحلی ٢ قابل تقدیر است

کیش - با مدیریت و هوشمندی شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش و تلاش هیراد غفوری و با مشارکت مالی سرمایه گذاران، پروژه متوقف و رها شده دامون ساحلی ٢ ،طَی ٣ ماه از طبقه ١٢ به طبقه ۱۸ رسید.
پیشرفت پروژه دامون ساحلی ٢ قابل تقدیر است

به گزارش خبرگزاری به گزارش جنوب پرس ، ، هیراد غفوری با معرفی برند جدید سرمایه گذاری در جزیره کیش به عنوان شریک جوان و متفکر پروژه دامون ساحلی ٢ گفت: شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش با اقدام به موقع برای  حمایت از پروژه  ضمن حفظ و ارتقای سرمایه خود، آرامش روانی و اطمینان خاطر مناسب به بیش از ١۳٠ سرمایه گذار این پروژه تزریق کرد.

وی افزود: با اطمینان خاطر میگویم سازمان و شرکت سرمایه گذاری با درک صحیح از مشارکت ، بهترین شریک برای سرمایه گذاری و پیشبرد پروژه ها است.

وی حساسیت و دقت و نظارت مدیر عامل محترم و ریاست هیت مدیره سازمان جناب آقای دکتر مظفری  و معاونین سازمان بخصوص معاونت محترم اقتصادی سازمان جناب آقای دکتر آخوندی  را در جهت پیشرفت پروژه و برطرف نمودن مانع و پاسخگویی سریع را شگفت آور توصیف کرد.

غفوری گفت: یازدهم اردیبهشت سال جاری طَی بازدید مدیر عامل سازمان و معاونتهای اقتصادی و عمرانی و سرمایه گذاری و همزمان با روش شدن تابلو روز شمار، اسکلت فولادی برج در تراز سقف ١٢  اجرا گردیده بود که امروز ١٤ مرداد پس از گذشت تنها ٣ ماه تا   تراز سقف ١۸ پروژه اجرا گردیده است و برابر زمانبندی روز شمار، ٨۵  روز دیگر نصب اسکلت فولادی پروژه به اتمام خواهد رسید.

وی افزود: طَی ٣ ماهه گذشته بیش از ١۲ هزار متر مربع سقف با استفاده از باکیفیت ترین بتن با اضافه نمودن ژل میکرو سیلیس (تولید  شرکت کیش بتن)  اجرا شده است.

غفوری بیان داشت: کلیه آهن آلات مورد نیاز اسکلت فولادی و پیج مهره ای برج  تهیه و خریداری شده و آخرین استیج پروژه در حال  ساخت توسط  کارخانه سوله گستران پرشین  و انتقال به جزیره زیبای کیش است.

شریک و مجری  پروژه دامون ساحلی ٢خاطرنشان کرد: خریداران و سرمایه گذاران این پروژه سرمایه و ثروت اصلی ما هستند، به نحوی که برخی از پیش خرید کنندگان به منظور حمایت و بر أساس اعتماد به مجری و هیت امنای منتخب، پرداخت  ١٠٠ درصدی داشته اند.

وی افزود کلیه تصمیمات مدیریتی و اقدامات مالی برای  پیشبرد امور با هماهنگی هیت امنای منتخب مالکین، مدیریت و اجرا میشود و خرد جمعی بر أساس منفعت کلیه  سرمایه گذاران  در تصمیگیری ها دخیل است.

همچنین غفوری از راه اندازی و ایجاد سامانه صدور و شناسایی  کد رهگیری در آینده بسیار نزدیک خبر داد و گفت برای  رصد دقیق نقل و انتقال  واحد ها و شناسایی خریداران و فروشندگان با هدف سهولت و دقت در نقل و انتقال ها  و جلوگیری از هرگونه خطا و تخلف در فروش، با نظارت و تایید شرکت سرمایه گذاری و هیت امنا  پروژه صدور کد رهگیری عملیاتی خواهد شد.

وی در پایان از مساعدت های آقای دکتر نظری مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش و آقای مهندس کردی معاونت محترم معماری شهر سازی کیش تشکر و قدردانی کرد.

این مطلب، یک خبرآگهی بوده و خبرگزاری به گزارش جنوب پرس ، در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما