کدخبر : 169504
پنج شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۴
فاقددیدگاه
پرینت
سخنگوی دولت:

گزارش بی بی سی چهره کریه تحریم ها را به زبان آمار نشان داد

سخنگوی دولت در رشته توئیتی با اشاره به گزارش پخش شده از شبکه خبری «بی بی سی فارسی» درباره اثرات تحریم های آمریکا بر حوزه دارو و درمان ایران نوشت: این گزارش برخلاف جریان اصلی تلویزیون های بیگانه چهره کریه تحریم‌ها و بطلان ادعای برایان هوک رابه زبان آمارنشان داد.
156504220

علی ربیعی امروز- پنجشنبه در رشته توییتی درباره گزارش پخش شده از شبکه خبری بی بی سی فارسی نوشت: گزارش متفاوت امشب آناهیتا شمس درباره ابعاد جنایی تحریم‌های آمریکا درحوزه دارو برخلاف جریان اصلی تلویزیون های بیگانه، چهره کریه تحریم‌ها وبطلان ادعای برایان هوک را به زبان آمار نشان داد.

سخنگوی دولت ادامه داد: در روز خبرنگار باید از تعمیق مرزبندی میان خبرنگاری صلح وزندگی با خبرنگاری همسو با جنگ وتحریم سخن گفت. او با بریکولاژ مستندات بانکی درخصوص محدودیت کالاهای بشردوستانه و دارویی بر تصویر فرمان ضد برجامی ترامپ سرشت ضد ایرانی وضد بشری آن فرمان را در فشردگی یک تابلو به نمایش گذاشت. این عکس به تنهایی هدف ضدمردمی خروج از برجام و تحریم رابه نمایش می گذارد.

به گزارش ایرنا شبکه بی بی سی فارسی شامگاه گذشته در گزارشی با عنوان «تحریم‌های آمریکا؛ آیا دارو به ایران می‌رسد؟» به بررسی تاثیر تحریم های آمریکا بر حوزه دارو و درمان ایران پرداخت.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما