کدخبر : 169498
پنج شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۸
فاقددیدگاه
پرینت

کارت های بازرگانی تعلیق و ابطال شده در هرمزگان

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: تعداد زیادی کارت بازرگانی در هرمزگان ابطال یا تعلیق شده است.

به گزارش جنوب پرس ، خلیل قاسمی صبح امروز در نشست خبری یا تبریک روز خبرنگار اظهارداشت: درطرح پایش کارت‌های بازرگانی حتی کارت بازرگانی رئیس وقت اتاق بازرگانی هرمزگان که غیرفعال بود تعلیق شد و این تعلیق همچنان ادامه دارد.

وی بابیان اینکه بیش از ۳۰۰ پایش در حوزه کارت های بازرگانی انجام شده است و تعداد زیادی کارت تعلیق و ابطال شد؛ افزود: البته وظیفه نظارت بر اتاق‌های بازرگانی استان‌ها براتاق بازرگانی ایران است که در حال حاضر پرونده جدیدی به این سازمان ارسال نشده است.

قاسمی خاطرنشان کرد: متاسفانه برخی سوء استفاده ها در این حوزه وجود دارد و برخی ها قانون را دور زده بودند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان درخصوص عدم ورود قیمت ماهی در سامانه ۳۰۰۰۹۱۲۴ نیز اضافه ‌کرد : ۱۱۷ کالا در این سامانه درج شده و شهروندان می‌توانند با ارسال نام جنس، از قیمت اطلاع یابند؛ اما قیمت ماهی را نداریم ودر صورتی که شیلات قیمت پایه ماهی را به صنعت، معدن و تجارت اعلام کند، این سازمان قیمت مصوب را می‌تواند اعلام کند.

به گزارش فارس وی گفت: نیاز است که آبزیان که جزو اقلام اصلی در سبد خانوارهای هرمزگانی است، نیز تعیین قیمت شود و منتظر اعلام قیمت پایه توسط شیلات هستیم.

قاسمی درخصوص اطلاع رسانی درمورد اعطای واردات خودرو به ۵۰۰ جانباز و معلول در کشور و اعلام سهمیه استان‌ها؛ افزود: دستگاه‌های متولی در استان اطلاع دارند و ما نیز اطلاع رسانی می‌کنیم.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما