کدخبر : 169371
سه شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۱
فاقددیدگاه
پرینت

حضور بانوان باحجاب در جامعه پررنگ‌تر شود

امام جمعه جهرم گفت: از رسالت‌های بانوان باتقوا نشان دادن حجاب و عفاف در جامعه بوده و در این راستا لازم است حضور آن‌ها در اجتماع محسوس باشد.

حضور بانوان باحجاب در جامعه پررنگ‌تر شود

به گزارش خبرگزاری به گزارش جنوب پرس ، از جهرم، حجت‌الاسلام محمدحسین مدبر صبح امروز در آیین تجلیل از برترین‌های حجاب و عفاف طرح دادرس جمعیت هلال‌احمر شهرستان جهرم با اشاره به اینکه باید در حین فعالیت‌های اجتماعی دستور خداوند در مورد حجاب و عفاف را رعایت کرد، اظهار داشت: کسانی‌که شعائر دین را رعایت می‌کنند تقوای درون دارند.

امام جمعه جهرم با اشاره به اینکه شعائر اموری هستند که هر ملت به آن شناخته می‌شوند، عنوان کرد: از اموری که ملت ایران را از سایر مردم جهان متمایز می‌کند بحث حجاب و عفاف است.

وی با ارج نهادن به باور و ایمان بانوان با حجاب، تاکید کرد: آنچه که از بدحجابی در معابر و خیابان‌ها می‌گویند درست نیست و بر اساس تحقیقات ۱۰ تا ۱۵ درصد بانوان بدحجاب بوده و خود را در معرض دید قرار می‌دهند.

مدبر با اشاره به اینکه اینگونه نیست که بیشتر بانوان جامعه مشکل حجاب دارند، تصریح کرد: از رسالت‌های بانوان باتقوا نشان دادن حجاب و عفاف در جامعه بوده و در این راستا لازم است حضور آن‌ها در اجتماع محسوس باشد.

امام جمعه جهرم ادامه داد: بانوان باید با حجاب و متانت خود در عرصه اجتماع حضور پر رنگ داشته چرا که عفاف و حجاب ترویج خوبی‌ها است.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما