کدخبر : 169345
سه شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۴
فاقددیدگاه
پرینت

شانزدهمین دفتر خدمات الکترونیک قضایی هرمزگان در بشاگرد افتتاح شد

بشاگرد - معاون آمار و فناوری اطلاعات دادگستری گفت: شانزدهمین دفتر خدمات الکترونیک قضایی هرمزگان در بشاگرد افتتاح شد.
شانزدهمین دفتر خدمات الکترونیک قضایی هرمزگان در بشاگرد افتتاح شد

به گزارش خبرنگاربه گزارش جنوب پرس ، ، مجتبی قهرمانی ظهر دوشنبه در جریان برگزاری مراسم افتتاح شانزدهمین دفتر خدمات الکترونیک قضایی، پیگیری وضعیت پرونده‌ها ، عدم نیاز به حضور در دادگستری جهت ثبت انواع دادخواست و شکواییه و همچنین صرفه جویی در وقت ارباب رجوع را مهمترین دستاوردهای دفاتر خدمات الکترونیک برشمرد.

وی با بیان اینکه هم اکنون ۱۵ دفتر خدمات الکترونیک قضایی در مناطق مختلف استان هرمزگان در حال فعالیت می باشند ، اظهارداشت: دفتر خدمات الکترونیک قضایی بشاگرد شانزدهمین دفتر از این نوع در  استان می باشد.

قهرمانی افتتاح و راه اندازی دفتر خدمات الکترونیک قضایی بشاگرد را از این نظر که ساختمان دادگستری بشاگرد در این شهرستان مستقر نیست و مردم این شهر باید برای ثبت و پیگیری امور قضایی خود به شهرستان همجوار خود جاسک مراجعه کنند ، ارزشمند عنوان کرد و افزود: با افتتاح دفتر خدمات الکترونیک قضایی در  بشاگرد از بسیاری از مسافرت های برون شهری مردم شریف این شهرستان کاسته خواهد شد.

وی همچنین یادآور شد: دادگستری استان هرمزگان پیگیر اسقرار ساختمان دادگستری بشاگرد در این شهرستان است و به محض فراهم شدن امکانات لازم از سوی مسئولان اجرایی، دستگاه قضایی استان نسبت به استقرار دادگستری بشاگرد در محل شهرستان اقدام خواهد کرد.

معاون آمار و فناوری اطلاعات دادگستری استان هرمزگان در خاتمه اعلام کرد: شعب شورای حل اختلاف بشاگرد در سردشت و گوهران نیز از  امروز به شبکه دادگستری متصل شدند و در همین راستا تجهیزات مورد نیاز  در شعب مذکور نصب و آماده استفاده از سامانه مدیریت پرونده های قضایی(سمپ) گردید .

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما