کدخبر : 169331
دوشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۰
فاقددیدگاه
پرینت

مشکلات زیرساختی و فناوری برای برگزاری انتخابات رفع می‌شود

رییس ستاد انتخابات استان هرمزگان گفت: مشکلات زیرساختی برای برگزاری انتخابات مطلوب و باشکوه در نقاط مختلف استان باید رفع شود.

به گزارش جنوب پرس ، عباس میرزاد شامگاه دوشنبه در جلسه کمیته فناوری و اطلاعات ستاد انتخابات استان، با اشاره به اینکه نواقص بخش پشتیبانی و آی تی انتخابات رصد و احصائ شده اند، اظهار داشت: مشکلات زیرساختی، فناوری و اطلاعات فرمانداری‌های استان جهت برگزاری انتخابات هر چه سریع‌تر رفع می‌شوند‌.

وی کلیه فعالیت‌های کمیته فناوری اطلاعات را برای روز برگزاری انتخابات برشمرد و افزود: از جزئی‌ترین موارد در حوزه فناوری نباید چشم پوشی کرد و باید تجهیزات، آموزش و پوشش دهی شعب در استان به خوبی انجام شود.

رییس ستاد انتخابات استان هرمزگان گفت: مشکلات زیرساختی در شهرستان‌ها و روستاهای استان که فاقد شبکه فیبر نوری، نقاط کور آنتن دهی و عدم امکان استفاده از تجهیزات مناسب برای برگزاری انتخابات آنلاین هستند، باید در اولویت قرار گرفته و نسبت به رفع مشکلات آنها اقدام شود.

میرزاد خاطر نشان کرد: کمیته فناوری اطلاعات بعنوان مغز و قلب ستاد انتخابات وظیفه بسیار مهم و خطیری در برگزاری انتخابات دارد.

به گزارش فارس وی با تاکید بر وظیفه‌مندی کلیه کمیته‌ها در برگزاری انتخابات ابراز داشت: هدف مجموعه ستاد انتخابات برگزاری انتخابات سالم، شفاف و قانون‌مند با حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های آراء است.

سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان تاکید کرد: برای برگزاری انتخابات باشکوه، حماسی با مشارکت حداکثری مردم و با شفافیت، تمام تدابیر و تمهیدات لازم اتخاذ شده تا آنچه که خواست مردم است، اتفاق بیافتد.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما