کدخبر : 169302
دوشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۱
فاقددیدگاه
پرینت

احداث بزرگترین شهرک شیلاتی کشور در «گناوه»/ اشتغال ۲۵۰۰ نفر

استاندار بوشهر گفت: بزرگترین شهرک شیلاتی کشور توسط بخش خصوصی اجرایی و عملیاتی شده و ما نیز در ایجاد زیرساخت‌های مورد نیاز کمک می‌کنیم.

به گزارش جنوب پرس ، عبدالکریم گراوند ظهر امروز در بازدید از مجتمع پرورش میگوی رودشور در شهرستان گناوه اظهار داشت: ایجاد اشتغال پایدار و کاهش بیکاری از مهم‌ترین دغدغه های مسؤولان و متولیان امور است و در این مسیر از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کنیم.

استاندار بوشهر افزود: فراهم کردن تسهیلات و شرایط لازم برای بخش خصوصی و رفع موانع و معضلات برای سرمایه گذاران، مورد تاکید قرار دارد.

وی از احداث بزرگترین شهرک شیلاتی کشور در شهرستان گناوه خبر داد و خاطرنشان کرد: این مجتمع بزرگترین شهرک شیلاتی کشور است که توسط بخش خصوصی اجرایی و عملیاتی شده و ما نیز در ایجاد زیرساخت های مورد نیاز کمک می‌کنیم.

گراوند از ایجاد ۲۵۰۰ شغل در شهرک شیلاتی رودشور گناوه خبر داد و افزود: در این شهرک، ۴۶ مزرعه که شامل ۴۵ مزرعه ۵۰ هکتاری و یک مزرعه ۴۶ هکتاری ایجاد می‌شود و برآورد می‌شود بیش از ۲۵۰۰ شغل مستقیم و غیرمستقیم ایجاد شود.

به گزارش فارس وی یادآور شد: امیدواریم این شهرک و مجتمع شیلاتی، یک مجموعه موثر در تولید آبزیان در سطح کشور مطرح شود و شاهد تحقق تمام اهداف مورد نظر باشیم.

استاندار بوشهر گفت: بر اساس برنامه زمان‌بندی انتظار داریم تا تابستان آینده این شهرک به طور کامل به بهره‌برداری برسد و در مدار تولید قرار گیرد.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما