کدخبر : 169260
دوشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۱
فاقددیدگاه
پرینت

بزرگترین شهرک شیلاتی کشور در شهرستان گناوه احداث می‌شود

بوشهر - استاندار بوشهر از احداث بزرگترین شهرک شیلاتی کشور در شهرستان گناوه خبر داد و گفت: زمینه اشتغال دو هزار و ۵٠٠ در این شهرک فزاهم می‌شود.
بزرگترین شهرک شیلاتی کشور در شهرستان گناوه احداث می‌شود

به گزارش خبرنگاربه گزارش جنوب پرس ، ، عبدالکریم گراوند صبح دوشنبه در بازدید از مجتمع پرورش میگوی رودشور در شهرستان گناوه اظهار داشت: ایجاد اشتغال پایدار و کاهش بیکاری از مهم‌ترین دغدغه های مسوولان و متولیان امور است و در این مسیر از هیچ تلاشی فروگذار نمی کنیم.

وی افزود: فراهم کردن تسهیلات و شرایط لازم برای بخش خصوصی و رفع موانع و معضلات برای سرمایه گذاران، مورد تاکید قرار دارد.
استاندار بوشهر از احداث بزرگترین شهرک شیلاتی کشور در شهرستان گناوه خبر داد و خاطر نشان کرد: این مجتمع تا الان بزرگترین شهرک شیلاتی کشور است که توسط بخش خصوصی اجرایی و عملیاتی شده و ما نیز در ایجاد زیرساخت های مورد نیاز کمک می‌کنیم.

گراوند از ایجاد دو هزار و ۵۰۰ شغل در شهرک شیلاتی رودشور گناوه خبر داد و افزود: در این شهرک، ۴۶ مزرعه که شامل ۴۵ مزرعه ۵۰ هکتاری و یک مزرعه ۴۶ هکتاری ایجاد می‌شود و برآورد می‌شود بیش از دو هزار و ۵۰۰ شغل مستقیم و غیر مستقیم ایجاد شود.

وی یادآور شد: امیدواریم این شهرک و مجتمع شیلاتی، یک مجموعه موثر در تولید آبزیان در سطح کشور مطرح شود و شاهد تحقق تمام اهداف مورد نظر باشیم.
استاندار بوشهر گفت: بر اساس برنامه زمان‌بندی انتظار داریم تا تابستان آینده این شهرک به طور کامل به بهره‌برداری برسد و در مدار تولید قرار گیرد.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما