کدخبر : 169173
شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۵
فاقددیدگاه
پرینت

تعامل بین بخشی دستگاه های کهگیلویه و بویراحمد ضعیف است

یاسوج- استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت؛ تعامل بین بخشی دستگاه های استان ضعیف است و باهم گفتگو نمی کنند.
تعامل بین بخشی دستگاه های کهگیلویه و بویراحمد ضعیف است

به گزارش خبرنگاربه گزارش جنوب پرس ، ، حسین کلانتری ظهر شنبه در نشست شورای برنامه ریزی استان، افزود: تعامل بین دستگاهی به رفع مشکلات کمک می کند و خروجی های بهتری را رقم می زند.

‌کلانتری با بیان اینکه دستگاه ها باید مبتنی بر قانون حرکت کنند، بر تعامل بین دستگاهی برای رفع مشکلات تاکید کرد.

کلانتری با اشاره به ظرفیت های گردشگری و تاخیر در تدوین طرح جامع گردشگری استان، کار کارشناسی شده در بخش گردشگری را مورد تاکید قرار داد.

استاندار به توزیع اعتبارات در استان اشاره کرد و عنوان داشت: ارائه تسهیلات با کارمزد پایین را برای اجرای طرح ها داریم که باید نظارت بهتر در این بخش عملیاتی شود.

وی با بیان اینکه در نشست شورای برنامه ریزی استان، ۱۶ طرح بررسی شد، عنوان داشت: تحقق اصولی و کارشناسی شده ۱۳ طرح از این تعداد  می تواند اشتغال زایی ۳۰۰ نفر را محقق کند.

کلانتری با اشاره به جذب اعتبارات از بخش های مختلف، ابراز داشت: جذب مناسب اعتبار از محل اعتبارات متمرکز ضروری است.

استاندار به سفر معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری به استان اشاره کرد و گفت: مناطق اجرای طرح های توسعه ای از قبیل زیلایی به کارگاه های عمرانی تبدیل شده است.

وی عنوان داشت: در این سفر قریب به ۲۰ میلیارد تومان اعتبار برای ارتقای ظرفیت ها و تحقق هدفگذاری ها تخصیص یافت.

برخورد مطابق قانون با استخدام های غیر قانونی 

کلانتری با تاکید بر نظارت قانونی بر عملکرد دستگاه ها و بخش های مختلف اظهار داشت: باید در برخورد  با استخدام های غیر قانونی مطابق قانون عمل شود.

وی افزود: قانون برای ما تکلیف است.

کلانتری با بیان اینکه هیچ دفاعی از اقدامات، استخدام ها و مباحث غیر قانونی نداریم، ابراز داشت: نگاه ما برخورد و عمل برابر با قانون است.

استاندار خاطرنشان کرد: همچنین نگاه دستگاه های نظارتی مچ گیرانه نیست و محور فعالیت در این حوزه تعاملی و پیشگیرانه بر اساس چارچوب قانون است.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما