کدخبر : 169060
پنج شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۱
فاقددیدگاه
پرینت

مسوولین مشکل راه‌های ارتباطی بخش احمدی را رفع کنند

بخشداراحمدی از مسوولین راهداری استان هرمزگان، شهرستان بندرعباس و حاجی آباد خواست هرچه سریع‌تر مشکل راه‌های ارتباطی این بخش را پیگیری و رفع کنند.

مسوولین مشکل راه‌های ارتباطی بخش احمدی را رفع کنند

مصطفی ماندگاری صبح امروز در گفت و گو با خبرنگار به گزارش جنوب پرس ، در حاجی آباد اظهار داشت: تنها فرستنده تلویزیونی در منطقه احمدی فاقد کیفیت بوده و نیاز به تقویت دارند  و ضروری است از ۱۰ به ۵۰ وات تبدیل شود تا مردم  تصاویر با کیفیت خوب دریافت کنتد.

 وی افزود: در منطقه کوهشاه احمدی نیز هیچ گونه فرستنده تلویزیونی وجود ندارد و اهالی این منطقه برای دریافت شبکه‌های تلویزیون بامشکل جدی روبرو هستند.

 بخشدار احمدی ادامه داد: چندی پیش کولر ایستگاه تلویزیونی به سرقت رفت و با اینکه به واحد فرستنده‌ها اطلاع داده شده، هنوز خبری از کولر نیست و سیستم دیجیتال رو به نابودی است.

 ماندگاری گفت: بر اثر بارندگی روزهای اخیر، دو کودک در روستای مازگرد طعمه سیل شدند و هر دو جان سپردند.

 وی از خرابی راه‌های روستاهای دهستان کوشاه شمالی و جنوبی خبر داد و گفت: مسیر  سیاهو به احمدی با  ریزش کوه و سنگ مواجه شده که به همین دلیل رفت و آمد از آنجا به  کندی صورت می‌گیرد.

بخشدار احمدی از مسوولین راهداری استان، شهرستان بندرعباس و حاجی آباد خواست هرچه سریع تر مشکل راه‌های ارتباطی منطقه را پیگیری کنند.

ماندگاری خاطرنشان کرد: اهالی روستای مازگرد از نبودن امکانات بهداشتی مناسب مانند اورژانس و خرابی راه‌های ارتباطی گلایه دارند و از فرماندار شهرستان حاجی آباد می‌خواهند نسبت به شروع مجدد جاده پورمازگرد توسط پیمانکار که قریب به ۱/۵ سال  است تعطیل شده و ۱۵ کیلومتر از  آن باقی مانده، پیگیری کند.

گفتنی است، بخش احمدی منطقه ای است که در هنگام بارندگی محاصره سیلاب‌ها شده و هیچ راه ارتباطی مناسبی برای کمک‌رسانی وجود ندارد.

 این بخش در ۱۲۰ کیلومتری شرق شهرستان حاجی آباد واقع شده و دارای جمعیت ۱۵ هزار نفری است و بیش از ۳۴۳۰ کیلومتر وسعت و دارای ۱۰۰ روستا و آبادی بزرگ و کوچک است.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما