کدخبر : 169054
پنج شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۷
فاقددیدگاه
پرینت

راه‌حل مشکلات کهگیلویه و بویراحمد از زبان پیرمرد روستایی/فیلم

پیرمرد روستایی با شعر خود استاندار کهگیلویه و بویراحمد را به وجد آورد.

راه‌حل مشکلات کهگیلویه و بویراحمد از زبان پیرمرد روستایی/فیلم

به گزارش خبرگزاری به گزارش جنوب پرس ، از یاسوج حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد به اتفاق محمد امید معاون توسعه روستایی ریاست جمهوری به روستاهای منطقه محروم سیلاب کلوار سفر کرد تا از نزدیک مشکلات مردم روستاهای محروم را رصد کنند.

در یکی از روستاها که مردم برای دیدار با استاندار و معاون توسعه روستایی تجمع کرده بودند به مانند سایر روستاها استاندار از خودروی خود پیاده شد تا حرف‌های روستاییان محروم را بشنود.

در روستای بیلوخر اما این اجتماع و میزبانی از استاندار و مقام کشوری همراه متفاوت بود اگر در جاهای دیگر کودکان خردسال با دسته گل و به زبان محلی دکلمه‌ای برای خیر مقدم به استاندار می‌خوانند در بیلوخر این کار را ملاحسینعلی بزرگ روستا انجام داد.

وی که سابقه حضور در جبهه و کمک به رزمندگان همراه با مردم روستا در پشت جبهه را داشته ضمن خیر مقدم جالب خود به مشکلات روستا اشاره کرد و در انتها با صفا و صمیمت روستایی خود شعری خواند که استاندار از آن به وجد آمد و در طول مسیر و در روستاهای مختلف هنگام سخنرانی به شعر ملا حسینعلی گریزی می‌زد.

حسین کلانتری در محل امام‌زاده شاه غالب در جمع مردم با تحسین ملاحسینعلی به دلیل دیدگاه وحدت‌بخش خود که در قالب یک شعر معروف بیان کرده بود اظهار کرد: همه از مردم و مسؤولان باید در کنار هم باشیم و همان گونه که ملاحسینعلی اخلاق‌پور در بیانی زیبا اظهار کرد دست در دست هم دهیم به مهر استان و کشور خود را کنیم آباد.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما