کدخبر : 169050
پنج شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۵
فاقددیدگاه
پرینت

تلاش شاگردان کمالی برای شکست تیم مدعی/ ۳ امتیاز خانگی در انتظار شیرازی‌ها

تیم ارژن شیراز در هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر فوتسال کشور میزبان گیتی پسند اصفهان است.

تلاش شاگردان کمالی برای شکست تیم مدعی/ 3 امتیاز خانگی در انتظار شیرازی‌ها

به گزارش خبرگزاری به گزارش جنوب پرس ، از شیراز، هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور از دیروز با برگزاری ۲ دیدار آغاز شده و فردا نیز با ۵ دیدار ادامه دارد.

تیم ارژن شیراز نیز از ساعت ۱۸ روز جمعه در سالن شهید ابوالفتحی این شهر میزبان گیتی پسند اصفهان است. ارژن در حالی گام ششم خود را در بازی‌های لیگ برتر برمی‌دارد که در بازی هفته گذشته برابر نماینده کرمانشاه به نتیجه تساوی رضایت داد.

شاگردان حمید کمالی که دیدارهای نخست لیگ را با ناکامی آغاز کردند در ۲ هفته گذشته به خود آمده و با یک پیروزی و یک تساوی نشان دادند که با وجود شرایط مالی نه چندان خوب می‌توانند حرف‌هایی برای گفتن داشته باشند.

گیتی‌پسند نیز در حالی به شیراز سفر می‌کند که حمید بی‌غم سرمربی قرمزپوشان اصفهانی به‌دلیل اخراج در جریان دیدار تیمش با مقاومت البرز در فهرست ۳ نفره محرومان این تیم قرار دارد. محمدرضا سنگ‌سفیدی و مرتضی عزتی نیز بازیکنان محروم گیتی‌پسند در هفته ششم هستند.

علی حجی‌زاده این دیدار را با همراهی محمد داودپور، محسن وحدانی و ولی‌الله رضایی قضاوت می‌کند. ناظر بازی نیز مهران جعفری است.

تیم ارژن شیراز از ۵ بازی خود در فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر فوتسال کشور با یک برد، یک تساوی و یک باخت، ۱۱ گل‌زده و ۱۴ گل خورده در مجموع با تفاضل گل منفی۳ و کسب ۴ امتیاز در رده سیزدهم جدول قرار گرفته است.

تیم گیتی پسند اصفهان نیز تا به اینجای کار با ۲ برد، ۲ تساوی و یک باخت، ۱۲ گل‌زده و ۱۴ خورده و تفاضل گل ۷ و در مجموع با ۸ امتیاز جایگاه چهارم جدول را در اختیار دارد.

تا پایان هفته پنجم لیگ برتر فوتسال تیم سن‌ایچ ساوه با ۱۲ امتیاز صدر جدول رده‌بندی را در اختیار دارد، اهورا بهبهان با ۱۰ امتیاز دوم است و حفاری اهواز با ۹ امتیاز در جایگاه سوم جدول رده‌بندی ایستاده است.

سایر بازی‌های هفته ششم لیگ برتر فوتسال در روز جمعه:

شاهین کرمانشاه – شهروند ساری

مقاومت البرز – اهورا بهبهان

محمد سیمای قم – ستارگان ورامین

آذرخش بندرعباس – سن‌ایچ ساوه

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما