کدخبر : 169018
پنج شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۴
فاقددیدگاه
پرینت

توسعه اشتغال از مهمترین اولویت‌ها در استان بوشهر است

بوشهر - استاندار بوشهر گفت: توسعه اشتغال از مهمترین اولویت‌ها در استان بوشهر است و از همه ظرفیت‌ها در این راستا استفاده می‌کنیم.
توسعه اشتغال از مهمترین اولویت‌ها در استان بوشهر است

به گزارش خبرنگاربه گزارش جنوب پرس ، ، عبدالکریم گراوند بعد از ظهر چهارشنبه در نشست با مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر اظهار داشت: کمیته امداد استان بوشهر در طی دو سال گذشته اقدامات بسار خوبی در زمینه ایجاد اشتغال برای مددجویان کرده که بر اساس اخبار دریافتی جزء استان های پیشتاز کشور در زمینه جذب تسهیلات بوده است.

وی افزود: بالاترین دغدغه همه دولتمردان کشور در عرصه ملی و استانی موضوع اشتغال است که در استان بوشهر تمام تلاش خود را متمرکز کرده ایم که متقاضیان بتوانند به شکل آسان تری از این تسهیلات استفاده کنند.

استاندار بوشهر تصریح کرد: از آنجا که به دنبال نهادینه سازی فرهنگ تقدیر از خدمت گذاران به مردم هستیم به زودی در طی مراسمی با حضور روسای بانک های عامل در کمیته امداد استان بوشهر، از افرادی که نقش به سزایی در خدمت به مردم در عرصه اشتغال هستند قدردانی می کنیم.

گراوند یادآور شد: یکی از کارهای مشترکی که در سال گذشته با همکاری کمیته امداد آغاز کردیم ساخت یک هزار واحد مسکونی در سطح روستاهای استان بوشهر بود که تا هفته دولت ۴٠٠ واحد از این مسکن ها، آماده و تحویل مددجویان می شود.

وی با اظهار خشنودی از فرهنگ کار و تلاش بین مددجویان کمیته امداد استان بوشهر، گفت: با استفاده از توان شرکت های دانش بنیان در استان بوشهر، امکان راه اندازی نیروگاه های خورشیدی ۵ کیلوواتی در سطح استان بوشهر وجود دارد که سعی می کنیم در کنار تسهیلات بانکی ارزان قیمت، به ازاء هر متقاضی تحت پوشش کمیته امداد ۱۰ میلیون تومان به شکل بلاعوض از محل ظرفیت های تبصره های ۱۸ و ۱۹ قانون پرداخت کنیم که در مجموع یک میلیارد تومان کمک بلاعوض می شود.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما