کدخبر : 168836
دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۳
فاقددیدگاه
پرینت

برترین‌های جشنواره مالک اشتر در کهگیلویه تجلیل شدند

در جشنواره مالک‌اشتر از 26 بسیجی برتر کهگیلویه تجلیل شد.

برترین‌های جشنواره مالک اشتر در کهگیلویه تجلیل شدند

به گزارش خبرگزاری به گزارش جنوب پرس ، از کهگیلویه، در مراسمی با حضور معاون اجرایی سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان و مدیران ۲۶ بسیجی برتر در جشنواره مالک اشتر تجلیل شدند.

سعید برومندزاده در این آیین فلسفه نامگذاری جشنواره به نام مالک اشتر را در ولایت‌پذیری، ولایتمداری، بصیرت، شجاعت و مردمداری مالک‌اشتر دانست و اظهار داشت: همه مسؤولان و نیروهای مسلح امروز باید چنین خصایصی داشته باشند.

معاون اجرایی سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: ماهیت انقلاب اسلامی به عنوان تغییر نظام سیاسی صرف نبود بلکه فروپاشی نطام شاهنشاهی و ریشه‌کنی یک تفکر استعماری بود.

وی با بیان اینکه مشیت و اراده الهی بر این بود که وارثان زمین مستضعفان باشند به توطئه‌های مداوم دشمنان علیه کشورمان اشاره کرد و گفت: دشمنان در طول ۴۰ سال به عناوین مختلف سعی داشتند در تقابل نظام مشکلاتی ایجاد کنند اما با نقشه‌های شوم آنها هیچ وقت عملی نشده است.

برومندزاده با برشمردن عناصر تشکیل دهنده قدرت یک مملکت تصریح کرد: هر کشوری دارای رهبری توانمند و قدرتمند، مردمی قوی و دشمنان بزرگ باشد در قدرت حرفی برای گفتن دارد.

وی ایران اسلامی را به خاطر داشتن چنین ویژگی‌هایی قدرتمند خواند و افزود: با وجود اینکه دشمنان ما همه عناصر قدرت برتر را دارند از پیشرفت ما نگرانند علتش این است که پایه و اساس قدرت‌های به ظاهر قوی دشمن بر اساس اعتقادات معنوی نیست بنابراین نمی‌توانند در مقابل نیروهای مسلح ما حرفی برای گفتن داشته باشند.

سید حمزه محقق‌زاده هم در این مراسم بسیج را زاییده ذهن متعالی حضرت امام دانست و با اشاره به اینکه در سال ۱۳۴۲ جرقه بسیج در ذهن امام بوجود آمد ولی تا سال ۵۷ امکان عملیاتی شدن نبود، یادآور شد: با پیروزی انقلاب اسلامی دستور تشکیل ارتش ۲۰ میلیونی بسیج صادر شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه تصریح کرد: با شروع جنگ بسیاری از فعالیت‌ها پیش روی عرصه بسیج باز شد و در همه زمینه‌ها از جمله محرومیت‌زدایی حضور فعال دارد.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما