کدخبر : 168833
دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۱
فاقددیدگاه
پرینت

مستند «کهگیلویه و بویراحمد زیبا» در شبکه دنا کلید خورد

مدیرکل صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد از ساخت مستند 13 قسمتی گردشگری در این شبکه خبر داد.

مستند «کهگیلویه و بویراحمد زیبا» در شبکه دنا کلید خورد

به گزارش خبرگزاری به گزارش جنوب پرس ، از یاسوج امیر رئوف، مواهب طبیعی خطه کهگیلویه و بویراحمد را جلوه‌ای زیبا از آفرینش دانست و گفت: با هدف معرفی زیبایی‌ها و پتانسیل های کم نظیر استان چهار فصل کهگیلویه و بویراحمد و همچنین پرداختن به توانمندی های استان در بخش های مختلف گردشگری  مستندی فاخر در شبکه دنا کلید خورد.

وی ساحت این مستند را در۱۳ قسمت ۳۰ دقیقه ای  بیان کرد و افزود: یکی از توانمندی های بالقوه استان چهار فصل کهگیلویه و بویراحمد مبحث گردشگری آن است که می‌توان با معرفی جاذبه های طبیعی و تاریخی بکر و زیبایش زمینه حضور گردشگران داخلی و خارجی و همچنین سرمایه گذاران را فراهم کنیم.

مدیرکل صدا و سیمای کهگیلویه و بویراحمد حضور بازیگران نام آشنای تلویزیون ایران همچون زهرا سعیدی که سال های قبل به واسطه همکاری با شبکه استانی دنا ساکن شهر یاسوج بودند و سایر نخبگان استان کهگیلویه و بویراحمد در این مجموعه مستند را یکی از ویژگی های بارز آن برشمرد.

رئوف به عوامل سازنده این مجموعه ۱۳ قسمتی پرداخت و گفت: عوامل سازنده این مستند یک تیم حرفه ای و بومی هستند که در سال های اخیر مستندهای فاخری از جمله مستندهای سرزمین چهار فصل، سرزمین پارس، نقش های ماندگار، زیبایی های ایران و …  را در استان های فارس و کهگیلویه و بویراحمد تولید کردند.

وی در پایان عوامل سازنده این مستند را علی لایق‌زاده کارگردان، عبدالرضا حیدری اردکانی نویسنده، سید جواد هادی اصل و شایان غفاری به عنوان فیلمبردار و صدای ماندگار استاد بهروز رضوی به عنوان گوینده معرفی کرد پخش این مستند در۱۳ قسمت ۳۰ دقیقه ای  تولید و ازشبکه دنا پخش می شود.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما