کدخبر : 168832
دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۹
فاقددیدگاه
پرینت

پرداخت ۲۸۳ میلیارد ریال تسهیلات به مددجویان فارس

مدیر کل امداد فارس از پرداخت 283 میلیارد و 119 میلیون تسهیلات به مددجویان و اقشار آسیب پذیر استان در 4 ماهه نخست امسال خبر داد.

پرداخت 283 میلیارد ریال تسهیلات به مددجویان فارس

به گزارش خبرگزاری به گزارش جنوب پرس ، از شیراز به نقل از روابط عمومی کمیته امداد استان فارس، محمد بذرافشان با اشاره به فعالیت شعب صندوق امداد ولایت در استان فارس گفت: ۶ هزار و ۵۳ فقره تسهیلات به ارزش ۲۸۳ میلیارد و ۱۱۹ میلیون و ۷۶۷ هزار و ۳۲۰ ریال به مددجویان تحت حمایت و متقاضیان واجد شرایط در ۴ ماهه نخست امسال از طریق شعب صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت در استان پرداخت شده است.

وی با تاکید بر اینکه تسهیلات قرض‌الحسنه کارگشایی و بخشی از تسهیلات اشتغال توسط صندوق امداد ولایت به خانوار‌های تحت حمایت کمیته امداد و متقاضیان واجد شرایط پرداخت می‌شود، یادآور شد: ۵ هزار و ۶۴۷ فقره وام کارگشایی به مبلغ ۲۲۹ میلیارد و ۷۹ میلیون و ۷۶۷ هزار و ۳۲۰ ریال و ۴۰۶ فقره وام اشتغال‌زایی به مبلغ ۵۴ میلیارد و ۴۰ میلیون ریال به خانوار‌های تحت حمایت این نهاد در استان و متقاضیان واجد شرایط پرداخت شده است.

بذرافشان ادامه داد: تسهیلات کارگشایی در سرفصل‌های درمان، جهیزیه، پرداخت بدهی، کمک معیشت، بازسازی مسکن و تسهیلات اشتغال به منظور توانمند سازی و ایجاد اشتغال در سرفصل‌های کشاورزی، دامداری، قالیبافی و. پرداخت شده است.

وی با اشاره به نحوه افتتاح حساب در صندوق امداد ولایت، بیان کرد: خیران با حضور در شعب صندوق امداد ولایت و دفاتر ادارات کمیته امداد می‌توانند نسبت به افتتاح حساب در این صندوق اقدام کنند. خیران، صندوق‌های خانگی و محلی، مؤسسات خیریه، مساجد، اتحادیه‌ها و ادارات می‌توانند با سپرده‌گذاری در صندوق امداد ولایت در ترویج فرهنگ قرض‌الحسنه سهیم شوند.

مدیرکل کمیته امداد استان فارس گفت: امید است با مشارکت خیران بتوانیم شرایط مناسبی برای رفع مشکل نیازمندان از طریق صندوق امداد ولایت فراهم کنیم.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما