کدخبر : 168823
دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۳
فاقددیدگاه
پرینت

فعالان اجتماعی شکل و هویت جامعه را ترسیم می‌کنند

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: استان بوشهر برخوردار از ویژگی های اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و دفاعی که برای استان های دیگر هم منبع عظیم تغذیه محسوب می شود.

فعالان اجتماعی شکل و هویت جامعه را ترسیم می‌کنند

به گزارش خبرگزاری به گزارش جنوب پرس ، از بوشهر، سردار علی رزمجو شامگاه یکشنبه در نشست با فعالین اجتماعی بوشهر که در سپاه استان برگزار شد اظهار داشت: فعالان اجتماعی در افکار در رفتار اجتماعی، مسائل فرهنگی، اقتصادی و شکل دهی به شاخص‌های فکری و هویتی به عبارت دیگر به شکل دهی به شیوه سبک زندگی به ویژه برای نسل جوان از اهمیت بالایی برخوردار هستند.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر با تقدیر از تلاش های فعالان اجتماعی افزود: خدا را شاکر هستیم که در استان بوشهر وحدت، همبستگی، اتحاد وجود دارد و استان ما یکی از استان‌های مناسب در مسائل اجتماعی است.

سردار رزمجو با اشاره به نقش استان بوشهر در کشور افزود: استان بوشهر از ویژگی‌های اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و دفاعی برخوردار است که این ویژگی‌ها برای استان‌های دیگر هم منبع عظیم تغذیه محسوب می‌شود.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: بعد از هزار و ۴۰۰ سال اسلام موفق شده است حکومتی در جغرافیای ایران تشکیل دهد که این حکومت در حال تبدیل شدن به یک قدرت جهانی است و این قدرت در مقابل بزرگترین قدرت‌ها ایستاده است، این واقعیتی است که دشمنان انقلاب اسلامی می‌گویند.

سردار رزمجو درباره تعامل فعالان اجتماعی و مسؤولین عنوان کرد: وقتی که فعالان اجتماعی همراه با مسؤولین شکل و هویت جامعه را ترسیم می‌کنند این نمودار نموداری قدرتمند می‌شود، ما تسلیم ناپذیر می‌شویم و مبادلات و سیاست‌های قدرت‌های جهانی به هم می‌خورد.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما