کدخبر : 168705
شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۳
فاقددیدگاه
پرینت
استاندار بوشهر:

مردم نباید در ادارات و دستگاه‌های اجرایی پاس‌کاری شوند

استاندار بوشهر بر لزوم رفع موانع تولید تاکید کرد و گفت: مردم نباید در ادارات و دستگاه‌های اجرایی پاس‌کاری شوند و در کمترین زمان ممکن باید پاسخ بگیرند.

به گزارش جنوب پرس ، عبدالکریم گراوند بعد از ظهر شنبه در نشست کارگروه رونق تولید استان بوشهر با تاکید بر لزوم همکاری مدیران دستگاه‌های اجرایی و بانک‌ها با تولیدکنندگان اظهار داشت: ایجاد اشتغال پایدار نیازمند همکاری همه جانبه مسئولان و مدیران دستگاه‌های اجرایی و بانک‌هاست.

وی افزود: با هر گونه اهمال و کم‌کاری دستگاه‌های اجرایی و بانک‌ها در زمینه رونق تولید برخورد می‌شود و مدیران موظف هستند با رعایت موازین قانونی، نسبت به تسهیل‌گری در این زمینه اهتمام ورزند.

استاندار بوشهر خواستار تسریع در پاسخ به استعلامات شد و خاطر نشان کرد: دستگاه‌های ذیربط به ویژه امور اراضی باید ظرف یک هفته به استعلامات صورت گرفته پاسخ دهند تا سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان معطل نشوند و در چارچوب کاغذبازی و بوروکراسی اداری پاس داده نشوند.

گراوند با تقدیر از مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری بوشهر تصریح کرد: آقای رستمی به صورت دقیق و علمی نسبت به حمایت از سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان اهتمام جدی دارد و انتظار دارم با همکاری دستگاه‌های اجرایی و بانک‌ها شاهد روند بهتری نیز باشیم.

وی خواستار ورود جدی فرمانداران در حمایت از تولیدکنندگان شد و گفت: اگر فرمانداران پای کار باشند شاهد تسریع در کارها و موفقیت بیشتر خواهیم بود و انتظار دارم فرمانداران به طور ویژه وقت و انرژی در این زمینه بگذارند تا بازدهی بیشتری داشته باشد.

گراوند یادآور شد: در رونق تولید و ایجاد اشتغال پایدار باید همه مسئولان و متولیان به ویژه فرمانداران اهتمام ورزند و باید از ظرفیت‌ها به صورت درست و بهینه در مسیر پیشرفت و توسعه استفاده کنیم.

به گزارش مهر وی بر لزوم حمایت از طرح‌های گلخانه‌ای تاکید کرد و ابراز داشت: کشت گلخانه‌ای اگر حمایت شود در ایجاد اشتغال پایدار بسیار مؤثر است و در دو سال اخیر در این راستا اقدامات قابل قبولی انجام شده که باید گسترش یابد.

استاندار بوشهر بر لزوم تشکیل کارگروه رونق تولید و اقتصاد مقاومتی در شهرستان‌ها تاکید کرد و افزود: فرمانداران باید به صورت منظم نسبت به تشکیل این کارگروه‌ها اقدام کرده و تا حصول نتیجه لازم پیگیری کنند.

گراوند بر لزوم رفع موانع تولید تاکید کرد و اظهار داشت: مردم نباید در ادارات و دستگاه‌های اجرایی پاس‌کاری شوند و در کمترین زمان ممکن باید پاسخ بگیرند.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما