کدخبر : 168552
پنج شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۶
فاقددیدگاه
پرینت

اجرای۸۷۰پروژه در کهگیلویه و بویراحمد/راه اندازی ۳۳۰کارگاه تولیدی

یاسوج- جانشین بسیج سازندگی و محرومیت زدایی سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: اجرای بیش از ۸۷۰ پروژه سازندگی در استان در دست اقدام است.
اجرای۸۷۰پروژه در کهگیلویه و بویراحمد/راه اندازی ۳۳۰کارگاه تولیدی

به گزارش خبرنگاربه گزارش جنوب پرس ، ، امیر کریم پور ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران، افزود: در سال ۹۷ نیز اجرای ۷۵۰ پروژه به متراژ ۶۶۵۰۰ متر و به ارزش ۹۱۰ میلیارد ریال هدفگذاری شد.

کریم پور با تاکید بر اجرای پروژه ساخت ۶۴۹ مسکن مددجویان کمیته امداد، اظهار کرد: این واحدها در ۳۲۵۰۰ متر مربع و اعتبار ۲۶۰ میلیارد ریال ساخته می‌شوند.

جانشین سازندگی سپاه فتح استان به اجرای ۱۴ پروژه طرح کرامت در استان اشاره کرد و افزود: این پروژه با مشارکت سپاه و دولت با زیربنای ۳۰۰۰ متر مربع و اعتبار ۳۰ میلیارد ریال هدفگذاری شد.

وی اجرا و تکمیل ۶۰ پروژه محرومیت زدایی با زیربنای ۱۲۰۰۰ متر و ارزش ۱۰۰ میلیارد ریال را از دیگر اقدامات دانست.

کریم پور خاطرنشان کرد: برای سال جاری ۲۲۰ پروژه محرومیت زدایی در استان اجرا خواهد شد.

کریم پور با اشاره به فعالیت بسیج سازنزگی در محورهای مختلف، ابراز داشت: ۳۶۰۰ پروژه در حوزه اقتصاد مقاومتی با اعتبار ۴۷۰ میلیارد ریال توسط بسیج سازندگی استان اجرایی شده است.

کریم پور به خدمات رسانی ۱۴۲ هزار نفره از طریق اردوهای جهاد، اشاره کرد و گفت: در حوزه پزشکی نیز ۹۶۰ نیروی پزشکی در راستای آموزش، بهداشت و درمان به مناطق هدف اعزام شدند.

جانشین بسیج سازندگی استان به اقدامات سال ۹۷ در حوزه گروه‌های جهادی اشاره کرد و گفت: خدمات رسانی ۶۵۰۰۰ نفر روز گروه‌های جهادی در زمینه‌های عمرانی، پزشکی، کشاورزی و … اجرایی شد.

کریم پور از راه اندازی ۳۳۰ کارگاه تولیدی اقتصاد مقاومتی و صنایع تبدیلی در سال ۹۷ خبر داد و اظهار کرد: ۴۷ میلیارد ریال در عرصه مشاغل خانگی این بخش هزینه شد.

وی با اشاره به اجرای طرح جهاد همبستگی، از طرح ریزی کمک به احداث منازل مسکونی در مناطق سیل زده با همکاری دستگاه‌های متولی خبر داد.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما