کدخبر : 168478
چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۹
فاقددیدگاه
پرینت

حریفان تیم کازرون در لیگ برتر هندبال مشخص شد

تیم کازرون حریفان خود را در فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر هندبال کشور شناخت.

حریفان تیم کازرون در لیگ برتر هندبال مشخص شد

به گزارش خبرگزاری به گزارش جنوب پرس ، از شیراز، سی‌ودومین دوره رقابت‌های لیگ برتر هندبال باشگاه‌های کشور با حضور ۱۱ تیم از ۲۵ مردادماه برگزار می‌شود.

در این دوره از مسابقات تیم‌های تیم‌های صنعت مس کرمان، سپاهان، نفت و گاز گچساران، فراز بام خائیز دهدشت، زاگرس اسلام آباد، ذوب آهن، زغال سنگ طبس، سربداران سبزوار، ستارگان دشتستان و آلومینیوم اراک و نیروی زمینی کازرون حضور دارند.

تیم کازرون که در چند فصل اخیر لیگ برتر به خوبی نقش‌آفرینی کرده در پایان فصل سی‌ویکم با ۱۶ امتیاز در رده چهارم جدول رده‌بندی قرار گرفت.

این تیم در قرعه‌کشی فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر که در ۲ گروه ۵ و ۶ تیمی برگزار می‌شود در گروه A این رقابت‌ها قرار گرفته و با تیم‌های زاگرس اسلام آباد غرب، ذوب‌آهن، سربداران سبزوار، ستارگان دشتستان و زغال سنگ طبس هم‌گروه است.

در گروه B نیز تیم‌های سپاهان، فراز بام خائیز دهدشت، صنعت مس کرمان، نفت و گاز گچساران، آلومینیوم اراک با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

بر اساس قرعه‌کشی این دوره از مسابقات تیم نیروی زمینی کازرون در هفته نخست برابر سربداران سبزوار به میدان می‌رود.

در پایان رقابت‌های مقدماتی لیگ برتر هندبال کشور از هر گروه ۴ تیم به دور بعدی راه پیدا می‌کنند که این مسابقات در مرحله بعد به صورت دوره‌ای پیگیری می‌شود.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما