کدخبر : 168460
چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۴
فاقددیدگاه
پرینت

۱۳۰ میلیارد تومان تسهیلات به ۵۰۰ طرح در هرمزگان پرداخت شد

بندرعباس - استاندار هرمزگان گفت: از محل منابع تسهیلات اشتغال پایدار روستایی، در مجموع بالغ بر ۱۳۰ میلیارد تومان تسهیلات به ۵۰۰ طرح در هرمزگان پرداخت شده است.
۱۳۰ میلیارد تومان تسهیلات به ۵۰۰ طرح در هرمزگان پرداخت شد

به گزارش خبرنگاربه گزارش جنوب پرس ، ، فریدون همتی سه شنبه شب در نشست کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه گذاری استان هرمزگان، که در سالن جلسات استانداری هرمزگان برگزار شد، عنوان کرد: با هدف چابک سازی و تسریع در روند تصویب طرح‌ها و اجرای مصوبات، ۱۳ کارگروه ذیل شورای برنامه ریزی و توسعه استان‌ها، با مصوبه هیئت دولت در قالب چهار کارگروه تجمیع شدند.

وی ادامه داد: کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه گذاری نیز یکی از این چهار کارگروه محسوب می‌شود که باید گروه‌های کاری تخصصی در حوزه‌های اقتصادی، سرمایه گذاری، اشتغال و بازرگانی در زیرمجموعه این کارگروه فعال و تشکیل شوند.

استاندار هرمزگان در ادامه با اشاره به ارائه گزارش حساب تولید استان هرمزگان، افزود: ارائه گزارش تحلیلی از آمارهایمؤلفه‌های اقتصادی استان هرمزگان باید در دستور کار باشد، چون این تحلیل‌های آماری به جهت گیری مناسب در اقدامات و برنامه ریزی ها کمک می‌کند.

همتی به گزارش پرداخت تسهیلات بانکی جهت ایجاد اشتغال در مناطق روستایی اشاره کرد و بیان داشت: طبق گزارش ارائه شده، بانک کشاورزی در استان هرمزگان در پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی عملکرد خوبی داشته که از این طریق از عملکرد مجموعه مدیریت و کارکنان بانک کشاورزی در مناطق مختلف استان هرمزگان تشکر و قدردانی می‌کنیم.

وی خاطرنشان کرد: همچنین متقاضیانی که این تسهیلات را در روستاها دریافت کرده‌اند، توانسته اند طرح‌های اشتغالزایی را به خوبی اجرایی کنند که قدردانی خود را از آن‌ها نیز اعلام می‌نمائیم.

استاندار هرمزگان یادآور شد: دستگاه‌های متولی در این حوزه به خصوص سازمان جهاد کشاورزی نیز عملکرد قابل قبولی داشته اند.

وی گفت: پرداخت این تسهیلات نتایج خوبی در استان به همراه داشته و موجب ایجاد اشتغال خوبی در مناطق روستایی شده است.

همتی اظهار داشت: از محل منابع تسهیلات اشتغال پایدار روستایی، در مجموع بالغ بر ۱۳۰ میلیارد تومان تسهیلات به ۵۰۰ طرح در هرمزگان پرداخت شده است.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما