کدخبر : 168458
چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۳
فاقددیدگاه
پرینت

ایمان و علم دو سلاح جوان برای گام دوم انقلاب است

بندرعباس - نماینده ولی فقیه در هرمزگان گفت: اگر قرار است در گام دوم انقلاب، جوان محوریت پیدا کند جوانان از امروز باید به دو سلاح ایمان و علم مجهز شوند.
ایمان و علم دو سلاح جوان برای گام دوم انقلاب است

به گزارش خبرنگاربه گزارش جنوب پرس ، ، حجت‌الاسلام محمد عبادی‌زاده عصر سه شنبه در نشست صمیمانه با جمعی از فعالان کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان هرمزگان اظهار داشت: مهم‌ترین برنامه‌های بنده با محوریت نسل جوان برای شروع حرکتی در راستای تحقق اهداف انقلاب اسلامی و رسیدن به یک تمدن اسلامی است.

وی عنوان کرد: توجه و عنایت ویژه‌ای که استانداری و دستگاه‌های اجرایی استان به اینگونه برنامه‌ها دارند قابل تقدیر است.

آیت‌الله عبادی زاده ابراز داشت: رهبر معظم انقلاب محوریت گام دوم را شما جوانان قرار داده است که این یک مسئله شعاری نیست و اگر قرار است در گام دوم انقلاب، جوان محوریت پیدا کند جوان از امروز باید به دو سلاح ایمان و علم مجهز شود.

وی اذعان کرد: اگر به سلاح علم و مهارت تجهیز شوند در کنار دستمایه ارزشمند ایمان و تقوا این جوان می‌تواند آمادگی پیدا کند برای پذیرش مسئولیت‌های بزرگ

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس بیان داشت: گام اول را پدران شما و بزرگان شما برداشتند و بزرگترین امپراطوری نظام استکباری تا دندان مسلح را ساقط کردن و پای آمریکا را نیز از کشور ایران قطع کردند.

آیت‌الله عبادی‌زاده خاطرنشان کرد: کشور به مرحله‌ای رسیده است که کسی نمی‌تواند به آن چپ نگاه کند و دنیا را مجبور به پذیرش قدرت ایران کرد که ناشی از تلاش و مقاومت کشور است.

وی گفت: در گام دوم نوبت شما جوانان است و باید خلاءهای گذشته توسط شما جوانان برطرف شود؛ رهبر انقلاب در این گام شما را به حضور در ساختار کشور دعوت می‌کند.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس تصریح کرد: لازمه جوانگرایی خارج کردن پیران نیست چراکه جوانان باید در کنار ریش‌سفیدان رشد کنند و آرام آرام کشور را در دست گیرند.

آیت‌الله عبادی‌زاده افزود: امروزه جوانانی در کنار سردار سلیمانی‌ها رشد می‌کنند و آینده را در دست می‌گیرند.

وی عنوان کرد: اگر قرار است که مسئولیت گام بعد بر دوش شما باشد باید خود را آماده کنید که این برنامه‌ها بخشی از رسالت آماده سازی جوانان است.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس تشریح کرد: انقلاب اسلامی ایران از مساجد پا گرفت که نشان از اهمیت مساجد در کشور و در میان جوانان دارد.

آیت‌الله عبادی زاده ابراز داشت: مسجد معطر به عطر به خدا و منور به نور خدا است که جوانان را نه تنها در مقابل دشمنان خارجی بلکه در مقابل نفس درونی نیز واکسینه می‌کند.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما