کدخبر : 168428
سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۷
فاقددیدگاه
پرینت

هرمزگان میزبان عروسک های تلویزیون

تفاهم نامه سومین جشنواره ملی پویانمایی و برنامه های عروسکی تلویزیون با حضور استاندار هرمزگان و معاون امور استان‌های رسانه ملی روز دوشنبه در تهران امضا شد.

هرمزگان میزبان عروسک های تلویزیون

به گزارش خبرگزاری به گزارش جنوب پرس ، از بندرعباس و به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل استانداری هرمزگان، فریدون همتی استاندار هرمزگان در آیین امضای این تفاهم نامه اظهار داشت: این اتفاق به خوبی پیش می رود و در تلاش هستیم یک جشنواره متفاوت از دو دوره قبل برگزار کنیم.

وی ادامه داد: رفتن گروه‌های عروسکی در میان مردم تأثیرات بسیار خوبی در شادی آفرینی خواهد داشت. ما به چنین برنامه های سرگرم کننده و سازنده ای نیاز داریم.

استاندار هرمزگان گفت: ارتباطی که با هنرمندان استانها و افراد مستعد برقرار می‌شود از اتفاقات مثبت این جشنواره است، ما می‌توانیم از طریق این جشنواره جاذبه‌های فرهنگی تاریخی آداب و سنن  و… را به نمایش بگذاریم و باید تلاش کنیم که ظرفیت‌های عظیم کشورمان را معرفی کنیم.

وی ادامه داد: باید فکری هم برای هنرمندان محلی کنیم و تبلیغات جشنواره را ارتقاء بدهیم.

علی دارابی نیز در این نشست گفت: جشنواره سوم در نیمه دوم سال ۹۸ در هرمزگان برگزار می شود. جشنواره پویانمایی در دور دوم که در کرمانشاه برگزار شد دستاورد های زیادی داشت.

معاون امور استان‌های رسانه ملی ادامه داد: در کنار برگزاری این جشنواره اهداف متعددی از جمله کمک به توسعه گردشگری در استان میزبان داریم، در دور دوم استاندار کرمانشاه گفت: این جشنواره یک شناسنامه گردشگری برای ما ایجاد کرد.

وی افزود: سیاست ما در معاونت استان‌ها اولویت دادن به استان‌های مرزی است، از سال آینده تقویم تولیدات و جشنواره پویانمایی را به دلیل تقارن با محرم در نیمه دوم سال برگزار خواهیم کرد.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما