کدخبر : 168021
پنجشنبه 27 تیر 1398 - 16:43
فاقددیدگاه
پرینت

۳۰۰ واحد مسکونی ویژه مددجویان بهزیستی استان بوشهر احداث می‌شود

استاندار بوشهر گفت: احداث 300 واحد مسکونی ویژه سازمان بهزیستی استان، بخش زیادی از مشکلات خانواده‌های دارای افراد معلول را حل خواهد کرد.

به گزارش جنوب پرس ، به نقل روابط عمومی استانداری بوشهر، عبدالکریم گراوند در نشست با مدیرکل و معاونان سازمان بهزیستی استان بوشهر به مناسبت هفته بهزیستی با قدردانی از تلاشهای صورت گرفته مجموعه بهزیستی در استان بوشهر اظهار داشت: کار در بهزیستی سختیهای خودش را دارد با توجه به جامعه هدف خاصی که بهزیستی دارد، فعالیت متولیان امر در این بخش قابل تقدیر است.

وی با تاکید بر ارائه خدمات مطلوب به جامعه هدف بهزیستی در زمان مقرر بیان کرد: باید در موضوع سلامت جامعه هدف بهزیستی برنامه ریزی لازم صورت گیرد و کارهای خوب انجام شده در این بخش را تداوم داد.

استاندار بوشهر تصریح کرد: با توجه به حجم کارهای  انجام شده در بهزیستی نباید اجازه داد با یک سهل انگاری خدمات انجام شده تخریب شود.

گراوند بیان داشت: مسؤولیت بهزیستی سنگین است و باید با دقت و حوصله امور را پیگیری کرد.

وی با تاکید بر رسیدگی به مشکل مسکن مددجویان تحت پوشش بهزیستی اظهار داشت: توجه به مسکن معلولان در بهزیستی در اولویت است و در این زمینه اقدامات خوبی هم انجام شده به طوری که بر اساس تفاهم نامه استان با سازمان بهزیستی کل کشور مقرر شده ۳۰۰ واحد مسکونی ویژه مددجویان بهزیستی دارای فرزند معلول ساخته شود.

براساس گزارش مهر استاندار بوشهر گفت: احداث ۳۰۰ واحد مسکونی ویژه سازمان بهزیستی استان، بخش زیادی از مشکلات خانواده های دارای افراد معلول را حل خواهد کرد.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما