کدخبر : 167952
سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۱
فاقددیدگاه
پرینت
روایت توییتری وزیر امور خارجه از برنامه‌هایش در نیویورک؛

ظریف: در نیویورک فقط به حضور در سه مکان محدود شده‌ام

وزیر امور خارجه در توییتر نوشت: در حالی که مشغول انجام وظیفه رسمی خود در سازمان ملل متحد هستم فقط به حضور در سه مکان محدود شده‌ام.

به گزارش اداره کل اطلاع‌رسانی و امور سخنگویی وزارت امور خارجه، «محمدجواد ظریف» عصر امروز در حساب شخصی خود در توییتر با انتشار لینک گفت‌وگویش با شبکه ان بی سی نوشت: «گفت‌وگوی من با لستر هولت از برنامه اخبار شبانه شبکه ان‌بی‌سی در نیویورک. ما ۱۵ جولای در اقامتگاه سفیر ایران در سازمان ملل متحد به گفت‌وگو نشستیم، یکی از سه ساختمانی که من اجازه پا گذاشتن در آن را دارم آن هم در حالی که مشغول انجام وظیفه رسمی خود در سازمان ملل متحد هستم.گفت‌وگوهای بیشتر از بی‌بی‌سی و دیگر شبکه‌ها پخش خواهد شد»

به گزارش ایرنا، محمدجواد ظریف در حالی روز شنبه برای شرکت در نشست سالانه مقامات عالی‌رتبه شورای اقتصادی – اجتماعی ملل متحد عازم نیویورک شد که وزارت امور خارجه در ویزای صادر شده، اقدام به اعمال محدودیت شدید در تردد وی در نیویورک کرده است.

مایک پمپئو وزیر امور خارجه آمریکا در این رابطه گفت که ویزای محمدجواد ظریف و هیأت همراه او اجازه سفر بین مقر سازمان ملل متحد و اماکن دیپلماتیک ایران در شش بلوک و همچنین محل اقامت سفیر ایران در نزدیکی مقر سازمان ملل را دارند.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما