کدخبر : 167830
دوشنبه 15 جولای 2019 - 19:00
فاقددیدگاه
پرینت

شورای هماهنگی تبلیغات موثرترین دستگاه در صیانت از مواضع نظام است

با توجه به کارکرد تعریف شده برای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، این شورا از موثرترین و مهمترین دستگاه در صیانت، حمایت و تبیین مواضع انقلابی نظام جمهوری اسلامی است.

به گزارش جنوب پرس ، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر روز دوشنبه در آئین تکریم و معارفه رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: در ۴۰ سال گذشته این تشکیلات یکی از سالم‌ترین دستگاه‌های پرتلاش انقلابی و مردمی است و در برهه‌های زمانی مختلف با ایجاد حرکت‌های مردمی از انقلاب دفاع کرده است.

آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری افزود: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نهادی مردمی، انقلابی و اسلامی است که توانسته تمام جریان‌های تبلیغی و انقلابی را مدیریت و در مقاطع مهم زمانی تهدیدها را تبدیل به فرصت کند و کارنامه خوب و موفقی از خود به ثبت برساند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: اشاعه فرهنگ دینی و انقلابی و تثبیت و تعمیق این فرهنگ در جامعه بویژه برای نسل جوان از مسئولیت‌های این شوراست.

حجت الاسلام یوسف جمالی افزود: برگزاری صرف مراسم موجب تعمیق و تثبیت فرهنگ انقلابی نمی‌شود بلکه برای رسیدن به این هدف نیازمند برنامه ریزی صحیح و اصولی هستیم.

به گزارش ایرنا وی بیان کرد: تقویت و تحکیم ارزش‌ها و ارکان نظام جمهوری اسلامی از هدف‌های این شوراست که تلاش می‌شود با هدف گذاری و برنامه ریزی برای اجرای برنامه‌های مختلف در راستای ترویج گفتمان انقلاب در استان گام برداریم.

در این آئین حجت الاسلام یوسف جمالی به عنوان رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی معرفی و از خدمات نصرالله شفیعی تقدیر شد.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما