کدخبر : 167522
پنج شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۸
فاقددیدگاه
پرینت

برگزاری دیدار تیم فوتسال کودکان کار شیراز با تیم فوتسال خرامه

شیراز- تیم فوتسال کودکان کار اداره پیشگیری و ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی شهرداری شیراز در رقابتی دوستانه به مصاف تیم فوتسال خرامه رفت.
برگزاری دیدار تیم فوتسال کودکان کار شیراز با تیم فوتسال خرامه

به گزارش خبرنگاربه گزارش جنوب پرس ، ، این دیدار که شامگاه چهارشنبه در دو رده سنی نونهالان و جوانان به میزبانی سالن ماذونقشقایی انجام شد، تیم نونهالان کودکان کار با نتیجه ۴ به ۳، نتیجه را به سود خود رقم شد.

همچنین در رقابت دیگر که بین تیم جوانان “کودکان کار اداره پیشگیری و ساماندهی آسیب دیدگان” و تیم خرامه برگزار شد، دو طرف به نتیجه مساوی ۸ بر ۸ دست یافتند.

رئیس اداره پیشگیری و ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی در ابتدای این دیدار گفت: تیم کودکان کار اداره پیشگیری و ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی شهرداری شیراز یکسال است که تشکیل شده و زیر نظر مربی هفته‌ای دوبار به تمرین می‌پردازند؛ این پنجمین رقابت تیم فوتسال کودکان کار بود.

یوسف آفرینی افزود: برگزاری این مسابقات موجب ایجاد انگیزه بیشتر در کودکان می‌شود بر همین اساس پیگیر برگزاری مسابقات بیشتر در تابستان امسال هستیم.

وی افزود: ورزش کردن موجب پیشگیری از مصرف دخانیات و مصرف مواد مخدر در میان نوجوانان می‌شود و سلامت جسم و روان را ارتقا خواهد داد.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما