کدخبر : 167364
سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۴
فاقددیدگاه
پرینت

پرونده خودروسازی بهمن‌موتور با هاوال H2 روی میز تعزیرات/ پرونده ۸۰۰ سیتروئن C3 بسته شد

سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: در طول یک ماه گذشته ۸۰۰ خودوری سیتروئن C3 بدون اینکه پرونده به محاکم قضایی فرستاده شود با تفاهم سازمان تعزیرات و شرکت سایپا به متقاضیان تحویل شد.

پرونده خودروسازی بهمن‌موتور با هاوال H2 روی میز تعزیرات/ پرونده ۸۰۰ سیتروئن C3 بسته شد

به گزارش خبرگزاری به گزارش جنوب پرس ، از یاسوج سید یاسر رایگانی در جمع خبرنگاران در حاشیه تودیع و معارفه مدیران کل تعزیرات حکومتی استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اخبار جدید سازمان تعزیرات حکومتی در برخورد با تخلفات اظهار کرد: در حوزه خودروسازان پرونده شرکت خودروسازی بهمن موتور را خواهیم داشت که نزدیک به ۱ هزار و ۴۰۰ نفر شاکی این خودروساز از طریق تماس تلفنی و پی‌گیری از سامانه ۱۳۵ در بحث خودروی هاوال H2 بوده که تا یکی دو هفته آینده وضعیت آن تعیین تکلیف می‌شود و دوستان رسانه‌های هم پی‌گیر آن هستند.

سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی به توافقات خوبی که با شرکت‌های خودروسازی سایپا و ایران خودرو صورت گرفته اشاره کرد و گفت: در طول یک ماه گذشته تعداد ۸۰۰ خودوری سیتروئن C3 بدون این که پرونده به محاکم قضایی فرستاده شود با تفاهم سازمان تعزیرات و شرکت سایپا به شاکیان تحویل داده شد.

رایگانی با بیان این که چوب لای چرخ تولید نمی‌گذاریم اظهار کرد: هدف ما حمایت از نیروی کاری در خودروسازی‌هاست و در کنار حقوق مصرف کننده تلاش می‌کنیم تولید هم آسیب نبیند.

وی به تغییراتی که در سازمان تعزیرات حکومتی در حال اتفاق است اشاره کرد و گفت: تغییرات در سطح استان‌ها و در ستاد سازمان کلید خورده و چندین مدیر استانی در حال تغییر هستند.

رایگانی در پاسخ به این سؤال که برخی دلیل تغییر رئیس سازمان تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد را برخورد با یک واحد شیرینی‌فروشی می‌دانند اظهار کرد: تحت تاثیر فضاسازی‌های رسانه‌ای قرار نمی‌گیریم و مدیران خود را به خاطر پرونده‌های کوچک تغییر نمی‌دهیم که اگر قرار باشد تحت تاثیر فضای رسانه‌های قرار گیریم دادرسی‌ها زیر سؤال می‌رود.

وی با بیان اینکه فضاسازی‌های رسانه‌ای تاثیری در تصمیمات تعزیرات حکومتی ندارند خاطرنشان کرد: شیرینی فروشی که در بهداشت تعهد داده از الکل و شربت آلومنیوم استفاده نکند باید به قانون پایبند باشد.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما