تولید آثار فرهنگی فاخر در اولویت برنامه‌های کنگره ۲۰۰۰ شهید استان بوشهر قرار دارد

کدخبر : 167355
سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۸
استاندار بوشهر با تاکید بر توجه بعد فرهنگی کنگره سرداران و دو هزار شهید استان گفت: در راستای برگزاری این کنگره تولید آثار فرهنگی فاخر در اولویت برنامه‌ها قرار دارد چراکه این مهم سبب ماندگاری این حرکت مهم فرهنگی اجتماعی می‌شود.

تولید آثار فرهنگی فاخر در اولویت برنامه‌های کنگره 2000 شهید استان بوشهر  قرار دارد

به گزارش خبرگزاری به گزارش جنوب پرس [1] ، از بوشهر، عبدالکریم گراوند در نشست برنامه‌ریزی برگزاری کنگره سرداران و دو هزار شهید استان بوشهر با بیان اینکه آسایش و امنیت حاکم در کشور مرهون رشادت و حماسه آفرینی شهدای والامقام است اظهار داشت:  نام و یاد شهداء در همه ادوار تاریخی زنده و پایدار است که در این راستا برگزاری یادواره و کنگره شهداء با شکوه خاص مورد توجه ویژه قرار دارد.

استاندار بوشهر مشارکت همگانی در برپایی با شکوه کنگره سرداران و دو هزار شهید استان بوشهر را یک ضرورت دانست و افزود: نخستین کنگره سرداران و دو هزار شهید استان ۱۴ سال پیش برگزار شد و اکنون دومین کنگره دی ماه امسال با مشارکت همگانی با شکوه خاصی برگزار می‌شود.

استاندار بوشهر با بیان اینکه تقویت جبهه فرهنگی در راستای مقابل با ترفندهای دشمنان بسیار مهم است تاکید کرد: برگزاری کنگره شهداء نه تنها سبب امیدآفرینی و نشاط در جامعه می‌شود بلکه سبب تقویت جبهه فرهنگی نظام اسلامی می‌شود.

گراوند با تاکید بر توجه بعد فرهنگی کنگره سرداران و دو هزار شهید استان گفت: در راستای برگزاری این کنگره  تولید آثار فرهنگی فاخر در اولویت برنامه‌ها  قرار دارد چراکه این مهم سبب ماندگاری این حرکت مهم فرهنگی اجتماعی می‌شود.

وی، با بیان اینکه از همه امکانات و ظرفیت‌ها برای برگزاری کنگره سرداران و دو هزار شهید استان بوشهر بهره‌برداری می‌شود تصریح کرد: بزرگترین سرمایه اجتماعی در جامعه، زنده نگه داشتن یاد و نام شهداء است چراکه این مهم سبب تقویت جبهه فرهنگی نظام و ناامیدی و یاس در دشمنان می‌شود.

منبع:فارس


URLs in this post:

[1] جنوب پرس : http://jpnews.ir

Copyright © 2015 جنوب پرس. All rights reserved.