کدخبر : 167274
دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۱
فاقددیدگاه
پرینت

معرفی فرهنگ عشایر مهم‌ترین ظرفیت رونق گردشگری داخلی کشور

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با تأکید بر معرفی فرهنگ عشایری گفت: معرفی فرهنگ عشایر ظرفیت مهم افزایش گردشگری داخلی است.

معرفی فرهنگ عشایر مهم‌ترین ظرفیت رونق گردشگری داخلی کشور

به گزارش خبرگزاریبه گزارش جنوب پرس ، از یاسوج، ولی تیموری شب گذشته در مراسم افتتاح پنجمین جشنواره فرهنگ عشایر ایران که با حضور ۱۵ استان به میزبانی شهر یاسوج در حال برگزاری است، گفت: عشایر مانند پازلی فرهنگ ملی ایران را تشکیل می‌دهند که البته فرهنگ عشایری ملت ایران به خوبی معرفی شود.

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: اگر فرهنگ عشایری به خوبی معرفی شود بزرگترین ظرفیت برای گردشگری داخلی به شمار می‌رود.

وی با اشاره به استقبال خوب مردم و شرکت کنندگان از جشنواره فرهنگ عشایر ایران زمین گفت: این همان حال خوشی است که گردشگری به مردم هدیه می‌دهد

این مسوول در بخش دیگری از سخنان خود به جاذبه‌های گردشگری استان اشاره کرد و گفت: نوروز امسال سه روز میهمان مردم یاسوج و استان کهگیلویه و بویراحمد بودم و بخش‌های مختلف را دیدم هر گوشه‌ای از استان سرشار از زبان مهربانی و میهمان نوازی مردم استان است.

وی ضمن دعوت از مردم ایران برای سفر به کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: برگزاری این جشنواره بهانه خوبی برای حضور مردم و آشنایی با ظرفیت‌های گردشگری این استان است.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما