کدخبر : 167263
دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۲
فاقددیدگاه
پرینت

بودجه فرهنگی مدارس علمیه خواهران بوشهر تامین می‌شود

نماینده مردم بوشهر، دیلم و گناوه در مجلس شورای اسلامی گفت: بودجه مدارس علمیه خواهران سراسر استان را در حال پیگیری هستم و در همین مورد با رییس سازمان برنامه و بودجه استان پیگیری‌هایی شده است و بودجه فرهنگی مدارس علمیه خواهران استان تامین خواهد شد.

بودجه فرهنگی مدارس علمیه خواهران بوشهر تامین می‌شود

به گزارش خبرگزاری به گزارش جنوب پرس ، از بوشهر، حجت الاسلام عبدالحمید خدری صبح امروز در دیدار با مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر اظهار داشت: بودجه مدارس علمیه خواهران سراسر استان را در حال پیگیری هستم و در همین مورد با رییس سازمان برنامه و بودجه استان پیگیری‌هایی شده است و بودجه فرهنگی مدارس علمیه خواهران استان تامین خواهد شد.

نماینده مردم بوشهر، دیلم و گناوه در مجلس شورای اسلامی در رابطه با آسفالت مدرسه الزهرا(س) بوشهر و مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران استان گفت: با فرماندار و مسؤولان ذی ربط صحبت شده و این امر از دغدغه‌ها و اولویت‌های امورات اجرایی در سال ۹۸ است و طی تقویم زمانی مشخص اجرا خواهد شد.

خدری درباره برگزاری اولین همایش قرآنی مدارس علمیه خواهران استان اظهار داشت: این همایش باید به نحو احسن و در سطح بالایی برگزار شود و در این راستا قول و مساعدت داده شد.

فاطمه یوسفی نیز در این دیدار گزارشی از عملکرد و برنامه‌های مدارس علمیه استان بیان کرد و با اشاره به مشکلات مرکز مدیریت استان و دیگر مدارس اظهار داشت: مسیر رفت و آمد طلاب مدرسه الزهرا(س) بوشهر و مدیریت استان نامناسب است و نیاز به آسفالت دارد، چرا که در مواقع بارندگی رفت و آمد برای طلاب و دیگر پرسنل مدرسه بسیار سخت و دشوار است.

مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر افزود: در سطح استان ۱۱ مدرسه علمیه خواهران فعال است اما از لحاظ بودجه سالانه جهت پیگیری امورات فرهنگی و علمی و … مشکلات عدیده‌ای دارند و از مسؤولان درخواست داریم که به این مدارس علمیه در راستای ترویج فرهنگ طلبگی توجه بیشتری داشته باشند.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما