کدخبر : 167236
دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۲
فاقددیدگاه
پرینت

شهدا افتخار ناجا و کشور هستند

جنوب پرس: بندرعباس - فرمانده ناجا در دیدار با خانواده شهید ستوان دوم "حسین خانگاه" در بندرعباس، سرکشی به خانواده شهدا را وظیفه همگان دانست و گفت: شهدا افتخار ناجا و کشور هستند.
شهدا افتخار ناجا و کشور هستند

به گزارش خبرگزاریبه گزارش جنوب پرس ، ، سردار حسین اشتری در سفر به استان هرمزگان به دیدار خانواده شهید ستوان دوم “حسین خانگاه” در بندرعباس رفت و ضمن دلجویی از خانواده این شهید بزرگوار، گوش جان به درد دل های آنان سپرد.

فرمانده ناجا در این دیدار سرکشی به خانواده شهدا را وظیفه خود و تمام فرماندهان ناجا دانست و گفت: شهدا افتخار ناجا و کشور هستند.

وی افزود: اگر جانفشانی و ایثار این افلاکیان نبود آرامش و امنیت امروز را نداشتیم و عزت و سربلندی کشور ما در سایه از خودگذشتگی این عزیزان پایدار ماند.

سردار اشتری بقای نظام و امنیت کشور را در گرو ادامه راه آنان عنوان و تصریح کرد: همانگونه که شهدا تا آخرین قطره خون خود جانانه در برابر دشمنان خارجی و داخلی قد علم کردند و پرچم اسلام و ایران را افراشته نگاه داشتند ما هم با تمام توان، منش و راهشان را ادامه داده و در خدمت خانواده این عزیزان آسمانی خواهیم بود.

گفتنی است شهید ستوان دوم حسین خانگاه در اردیبهشت ماه سال ۷۳ در درگیری مسلحانه با دو متهم فراری از ناحیه سر مجروح و در بیمارستان شهید “محمدی” بندرعباس به درجه رفیع شهادت نائل شد.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما