کدخبر : 167235
دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۱
فاقددیدگاه
پرینت

اگرجلوی بدحجابی گرفته نشود به بی حجابی کشیده می شود

بندرعباس - نماینده ولی فقیه در هرمزگان گفت: اگرجلوی بدحجابی گرفته نشود به بی حجابی کشیده می شود.
اگرجلوی بدحجابی گرفته نشود به بی حجابی کشیده می شود

به گزارش خبرگزاریبه گزارش جنوب پرس ، ، آیت الله “غلامعلی نعیم آبادی در دیدار با فرمانده ناجا بیان داشت: دشمن برای تضعیف نظام سرمایه گذاری کرده و این در حالی است که میدان کار در استان هرمزگان برای ناجا بسیار زیاد است و بایستی متناسب با نیروها امکانات نیز تقویت شود.

وی با اینکه تزریق تجهیزات دریابانی در راستای همین نیاز و مطابق نظر مردم است، افزود: قاچاقچیان دارای پیشرفته‌ترین امکانات و تجهیزات هستند و این امر باعث می‌شود تا برای مقابله با آنان ما نیز خود را به امکانات مدرن و پیشرفته تجهیز کنیم.

آیت الله نعیم آبادی با اشاره به عوامل قاچاق اظهار داشت: یکی از عوامل قاچاق حرص و طمع انسان‌ها است که می‌خواهند از راه نامشروع و یک شبه ره صد ساله را طی کنند و دیگری برنامه‌ریزی کلان دشمن است تا با ضربه زدن به ریشه اقتصاد از طریق قاچاق به اصل نظام جمهوری اسلامی صدمه وارد کند.

امام جمعه بندرعباس با بیان اینکه ما فرزندان خوب و زحمت کشی در ناجا داریم که در راستای تحقق شعارهای انقلاب اسلامی شهدای زیادی را تقدیم انقلاب کردند، گفت: اگر آمریکا جرأت حمله ندارد به دلیل عزم جدی نیروهای مسلح و توانمندی و تجهیزات در اختیار آنان است.

وی ادامه داد: اگر در بحث قاچاق، قاچاقچیان بدانند که ناجا دارای تجهیزاتی مدرن است، این خود یک عامل بازدارنده برای آنان خواهد بود و در دل آنان رعب و حشت ایجاد می‌شود.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان با اشاره به اینکه باید آنچنان در حوزه دریا مقتدرانه عمل کنیم که حتی قاچاقچیان در اندیشه خود نیز به فکر قاتچاق نیفتند، افزود: برادران ناجا با همین امکانات محدود مردانه می‌جنگند و مبارزه می‌کنند اما بدون تجهیزات ره به جایی نخواهیم برد.

آیت الله نعیم آبادی تصریح کرد: مجلس و دولت باید در بحث امکانات به کمک ناجا بیایند زیرا امنیت موضوع کوچکی نیست که این وظیفه خطیر به دست فرزندان ایران اسلامی در ناجا سپرده شده است.

امام جمعه بندرعباس اظهار داشت: استان هرمزگان دارای جزایر زیادی است که متأسفانه بعضاً وضعیت حجاب مسافران و گردشگران در آنجا مناسب نیست و می‌بایست برای این امر، فکر و تدبیری اندیشه شود.

وی با تأکید بر اینکه ما ناجا را دلسوز نظام می‌دانیم، بیان داشت: اگرجلوی بدحجابی گرفته نشود به بی حجابی کشیده می‌شود و این شایسته نظامی که بر پایه قرآن و ارزش‌ها پایه گذاری شده نیست. باید مجلس و دستگاه‌های متولی در زمینه مبارزه با بدحجابی دست در دست یکدیگر دهند و وارد عمل شوند وگرنه یک دست صدا ندارد و تنها با یک ارگان نمی‌توان جلوی چنین مشکلاتی را گرفت.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما