کدخبر : 167229
دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۸
فاقددیدگاه
پرینت

الحاق ۷ فروند شناور به ناوگان دریایی هرمزگان

بندرعباس - فرمانده نیروی انتظامی از الحاق ۷ فروند شناور به ناوگان دریایی استان هرمزگان خبر داد.
الحاق ۷ فروند شناور به ناوگان دریایی هرمزگان

به گزارش خبرگزاریبه گزارش جنوب پرس ، ، سردار حسین اشتری در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به افزوده شدن تعداد ۷ فروند شناور به ناوگان دریایی هرمزگان گفت: در حوزه‌های مختلف گام‌های خوبی در ناجا برداشته شده و امید است پیشرفت‌های بیشتری حاصل شود.

وی با اشاره به اینکه مأموریت‌های ناجا در حوزه دریابانی با وجود افزوده شدن این امکانات بهتر انجام می‌گیرد، افزود: در استان هرمزگان با تلاش مأموران سختکوش انتظامی و دریابانی وضعیت مطلوب است البته کمبودهایی وجود دارد که با توجه به وضعیت استان کارهای خوبی بالاخص در امر مبارزه با قاچاق صورت گرفته است.

فرمانده ناجا با بیان اینکه متأسفانه بر اثر کوتاهی کردن برخی دستگاه‌ها در اجرای وظایف خود، مشکلات آنها به سوی نیروی انتظامی سرازیر می‌شود، اذعان داشت: ناجا با تمام توان مأموریت‌های محوله را انجام می‌دهد و در حوزه اجرا و پیشگیری نیز با توجه به بضاعت موجود اقدامات خوبی انجام داده‌ایم و تمام توان خود را به کار گرفته‌ایم.

سردار اشتری با اشاره به موقعیت مهم و استراتژیک استان هرمزگان بیان داشت: اقداماتی بزرگ در زمینه مبارزه با پدیده شوم قاچاق در استان هرمزگان صورت گرفته است که البته این امید را داریم که شرایط از این نیز بهتر شود.

وی با تاکید بر اینکه نیروی انتظامی در تمام ایام سال با توجه به مناسبت‌ها و حوادث گوناگون درگیر است، ادامه داد: در هنگام سیل ابتدای سال جاری ناجا در آماده‌باش کامل بود و اطلاع رسانی خوبی در این خصوص صورت گرفت و همکاران ما با تمام توان و غیرت مثال‌زدنی نسبت به امداد رسانی به سیل زدگان اقدام کردند.

فرمانده ناجا با بیان اینکه پلیس در کنار گستردگی مأموریت‌ها وظیفه استقرار و ارتقای امنیت، آرامش و نظم را در جامعه بر عهده دارد، اظهار داشت: طبق افکار سنجی و نظرسنجی‌های صورت گرفته مردم از عملکرد ناجا رضایت دارند و فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی) نیز از عملکرد این نیرو رضایت داشته‌اند که این برای ما مایه افتخار و مباهات است.

سردار اشتری با اشاره به راه اندازی طرح ناظر یک تصریح کرد: ۲۶ دستگاه در بحث عفاف و حجاب مسئولیت دارند و ۳۰۰ مصوبه در این رابطه وجود دارد که تنها حدود ۲۰ مورد از آنها مربوط به ناجا می‌باشد. با همه تلاش‌های صورت گرفته همکارانم در ناجا برای مقابله با بدحجابی باید دستگاه‌های متولی بیشتر از قبل دلسوزی کرده و وارد عمل شوند.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما