کدخبر : 167163
یکشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۲
فاقددیدگاه
پرینت

راهکارهای کاهش آسیب های اجتماعی توسط روحانیون ارائه شود

بندرعباس - استاندار هرمزگان گفت: راهکارهای کاهش آسیب های اجتماعی توسط روحانیون به دستگاه های مرتبط ارائه شود.
راهکارهای کاهش آسیب های اجتماعی توسط روحانیون ارائه شود

به گزارش خبرگزاریبه گزارش جنوب پرس ، ، فریدون همتی در نشست شورای استانی حوزه‌های علمیه استان هرمزگان با بیان اینکه روحانیون محور انقلاب اسلامی هستند و در شکل گیری انقلاب اسلامی مهم‌ترین نقش را داشتند، عنوان کرد: در طول ۴۰ سال گذشته نیز نقش روحانیون در تداوم انقلاب اسلامی بسیار مهم و مؤثر بوده است.

وی با اشاره به نقش مهم روحانیون در فرهنگ سازی در عرصه‌های مختلف، افزود: روحانیون با تبیین محورهای اقتصاد مقاومتی می‌توانند در ترویج این امر مهم که یکی از نیازهای اساسی امروز جامعه است، بسیار نقش آفرین باشند.

استاندار هرمزگان تصریح کرد: همچنین از روحانیون انتظار است تا در زمینه گسترش فرهنگ صرفه جویی و جلوگیری از اسراف از طریق تریبون‌هایی که در اختیار دارند، اقدام کنند.

همتی انعقاد تفاهم نامه همکاری میان حوزه‌های علمیه و دستگاه‌های اجرایی استان را موجب هم افزایی و همکاری مناسب میان این مجموعه‌ها دانست و اظهار داشت: در این صورت می‌توان از ظرفیت روحانیون در حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی بیشتر بهره برد.

استاندار هرمزگان همچنین خواستار کمک و ارائه راهکار توسط روحانیون در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی و کمک به دستگاه‌های مسئول در این زمینه شد

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما