کدخبر : 166971
پنج شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۳
فاقددیدگاه
پرینت

محورهای مواصلاتی استان بوشهر به خوزستان ایمن می شوند

استاندار بوشهر گفت : محورهای مواصلاتی ورودی شمال این استان به خوزستان با اجرای طرح های در دست اقدام ایمن سازی و تا دهه فجر امسال زیر بار ترافیک خواهد رفت .

به گزارش جنوب پرس ، عبدالکریم گراوند روز پنجشنبه در حاشیه بازدید از طرح‌های راه سازی شهرستان دیلم در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در بازدیدهای به عمل آمده از طرح‌های راه و عمران شهری دیلم و گناوه شامل توسعه جاده ساحلی ریگ – گناوه، ورودی دیلم – هندیجان، دیلم –بهبهان، مسیر روستای عامری و فاز اول بلوار ساحلی شهر دیلم تمامی آنان فعال هستند.

وی اظهار داشت: امیدواریم طرح فاز اول رینگ جنوبی شهر دیلم در هفته دولت و طرح‌های راه سازی این شهرستان در دهه فجر امسال به بهره برداری و مورد استفاده مردم قرار گیرد.

وی بر فعالیت بیشتر و سرعت بخشی این طرح‌ها توسط شرکت‌های پیمانکار تاکید کرد و افزود: با هماهنگی و پیگیری‌های مجموعه دولت در استان و نماینده مجلس منابع مالی این طرح‌ها از طریق وزارت راه و شهرسازی و استانداری به صورت مشارکتی تأمین خواهد شد.

گراوند، یکی از اقدامات اساسی دولت تدبیر و امید را در استان توجه به توسعه راه‌ها دانست و گفت: با چهار خطه شدن محورهای ورودی‌های شمال استان از سمت دیلم به خوزستان، مشکلات ترافیکی و تردد در این نقاط برطرف خواهد شد.

وی افزود: تلاش می‌کنیم منابع مالی این طرح‌ها به موقع تأمین تا وقفه‌ای در روند کار ایجاد نشود.

استاندار بوشهر از تعامل و همراهی امام جمعه و پیگیری‌های فرماندار دیلم در جهت انجام طرح‌ها و تلاش و مساعدت نماینده حوزه بوشهر، گناوه و دیلم در این زمینه تقدیر کرد.

شهرستان دیلم در ۲۱۰ کیلومتری شمال استان بوشهر و در همسایگی استان خوزستان قرار دارد.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما