کدخبر : 166945
پنج شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۶
فاقددیدگاه
پرینت

برگزاری ۶۰ ویژه‌برنامه هفته عفاف و حجاب در لامرد

مسوول بسیج جامعه زنان شهرستان لامرد از برگزاری 60 ویژه‌برنامه هفته عفاف و حجاب در این شهرستان خبرداد.

برگزاری 60 ویژه‌برنامه هفته عفاف و حجاب در لامرد

سیما قادری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار به گزارش جنوب پرس ، در لامرد، بابیان اینکه موضوع عفاف و حجاب در جامعه امروز از موضوعات مهم و محوری است، اظهار داشت: حجاب پایه تحکیم خانواده است و امروز در رأس هجمه‌های فرهنگی دشمنان علیه انقلاب اسلامی موضوع عفاف و حجاب قرار دارد.

وی افزود: سالیان سال است که دشمنان تمام تلاش خود را به کار بسته‌اند تا از طریق هجمه‌های گوناگون به‌ویژه از طریق فضای مجازی موضوع بدحجابی را رواج دهند.

مسوول بسیج جامعه زنان بابیان اینکه هفته عفاف و حجاب از ۱۵ تیرماه تا ۲۱ تیرماه است تصریح کرد: بیش از ۶۰ ویژه‌برنامه در هفته عفاف و حجاب در سطح شهرستان لامرد برگزار می‌شود.

قادری ادامه داد: اجتماع مردمی حجاب با شعار حجاب میراث ایرانی، گرایش جهانی در ۱۹ تیرماه در حسینیه عاشقان ثارالله شهر لامرد با حضور خانواده‌های لامردی برگزار می‌شود که پس‌ازآن راهپیمایی عفاف و حجاب به سمت میدان شهدا برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: برگزاری کرسی آزاداندیشی «چرا حجاب» در بوستان‌های شهر لامرد با حضور اساتید حوزه علمیه فاطمیه لامرد، برپایی گشت ریحانه و تجلیل از بانوان اصناف و بازاری که در بحث حجاب الگو هستند، افتتاح غرفه حجاب در بازارچه صنایع‌دستی، تجلیل از دختران نخبه و موفق، نشست‌های تحکیم بنیان خانواده، برگزاری پیاده‌روی خانوادگی، تجلیل از مادران و همسران شهدا و برگزاری کارگاه‌های مادرانه از مهم‌ترین برنامه‌های هفته عفاف و حجاب در سطح شهرستان لامرد است.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما