کدخبر : 166905
پنج شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۶
فاقددیدگاه
پرینت

خوی آمریکایی‌ها، خوی مغول‌ها است

بندرعباس - عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: خوی آمریکایی‌ها، خوی مغول‌ها است.
خوی آمریکایی‌ها، خوی مغول‌ها است

به گزارش خبرنگاربه گزارش جنوب پرس ، ، سید امیر حسین قاضی زاده بعدازظهر چهارشنبه در مراسم گلباران محل سقوط هواپیمای ایرباس ۶۵۵ بیان داشت: آمریکایی‌ها در هر دوره‌ای با روش‌های مشابه با فرعونیان تاریخ به جنگ ما آماده است؛ زدن این هواپیمای مسافربری این پیام را به ملت ایران داشت که ما به فرزند و شیرخوار شما رحم نمی‌کنیم و این‌ها قصد نابودی ملت ایران را دارند؛ از مدرنیته فقط کت و شلوار و کراواتش به این‌ها رسیده است وگرنه خوی آمریکایی‌ها همان خوی مغول‌ها است.

قاضی‌زادهاظهار کرد: آمریکایی‌ها مرتکب جنایات بسیاری در سطح جهان شده‌اند و کشورهای زیادی توسط این دولت منحوس ضربه خورده‌اند.

وی ادامه داد: امام راحل، آمریکا را شیطان بزرگ می‌دانستند و ویژگی شیطان ضد عدالت بودن است. اگر تاریخ ظالمان جهان بررسی شود مشاهده می‌شود که یک خصوصیت فکری و علمی مشترک در میان آن‌ها وجود دارد که آن‌ها را وادار می‌کند که سایر انسان‌ها را به یوغ خود در بیاورند.

رئیس فراکسیون اقدامات پیش‌دستانه علیه تهدیدات آمریکا تاکید کرد: در ایامی که انگلیس بر هندوستان مسلط شد، این منطقه ۳۵۰ میلیون نفر جمعیت داشت و انگلیس توانست با ۱۰۰ هزار نفر هند را به تصرف درآورد اما در جنگ جهانی دوم انگلیسی‌ها با استفاده از سربازان هندی با دیگران جنگیدند.

قاضی زاده هاشمی بیان کرد: درحال حاضر نیز آمریکایی‌ها برای بقای حیات شیطانی خود نیازمند به دست درازی به تمام نقاط جهان و انرژی‌های موجود در آن هستند. چهره‌ها و سرمایه‌های انسانی کشورها را می‌برند تا همه کشورها به آمریکا نیازمند شوند.

وی ابرازداشت: ایران یک سرزمین فوق‌العاده است که هر جهان گشایی قصد داشته ردپایی از خود در جهان بگذارد سری به ایران می‌زده. در جنگ جهانی دوم نیز زمانی که کار جنگ گره خورده بود متفقین برای پیروزی مجبور شدند از راه ایران خود را به پشت جبهه برسانند که این موقعیت استراتژیک ایران اسلامی را نشان می‌دهد.

رئیس فراکسیون اقدامات پیش‌دستانه علیه تهدیدات آمریکا ادامه داد: آمریکایی‌ها در هر دوره‌ای با روش‌های مشابه با فرعونیان تاریخ به جنگ ما آماده است؛ زدن این هواپیمای مسافربری این پیام را به ملت ایران داشت که ما به فرزند و شیرخوار شما رحم نمی‌کنیم و این‌ها قصد نابودی ملت ایران را دارند؛ از مدرنیته فقط کت و شلوار و کراواتش به این‌ها رسیده است وگرنه خوی آمریکایی‌ها همان خوی مغول‌ها است.

قاضی زاده هاشمی بیان کرد: ما امروز به نقطه ای رسیده‌ایم که آمریکایی‌ها حتی در محساباتشان توان غلبه بر ما را ندارند و در تمام سطوح به اوج بازدارندگی رسیده‌ایم؛ زدن پهباد آمریکایی یک جنگ تکنولوژیک بود و ما با یک موشک چند ۱۰ هزار دلاری هواپیمای چند صد هزار دلاری را ساقط کردیم.

وی گفت: آمریکایی‌ها از پس فقیرترین کشور جهان یعنی یمن نتوانستند بر بیایند و ما می‌توانیم از عزت و شرف خودمان دفاع کنیم و گذشت آن زمانی که رژیم‌های دست‌نشانده بر روی این خاک حکومت می‌کردند و شما منابع‌اش را به غارت می‌بردید.

رئیس فراکسیون اقدامات پیش‌دستانه علیه تهدیدات آمریکا عنوان کرد: ما امروز اینجا از طرف مجلس حاضر شدیم که از توانایی رزمندگان‌مان در جبهه جنوب تقدیر کنیم و بگوییم از طرف ملت ایران ما از این مسیر حمایت می‌کنیم.

قاضی زاده هاشمی در پایان گفت: باید به یک بازدارندگی در اقتصاد هم برسیم و استراتژی مدون و باثبات داشته باشیم و بدانیم خداوند متعال حتماً ما را یاری می‌کند.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما