کدخبر : 166833
چهارشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۵
فاقددیدگاه
پرینت

اجرای گام دوم انقلاب در قالب آموزش ضمن خدمت

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان فارس گفت: در صورت موافقت استانداری فارس برگزاری دوره‌های تبیین این بیانیه به‌عنوان آموزش ضمن خدمت در سطح اداره‌های استان فارس اجرا می‌شود.

اجرای گام دوم انقلاب در قالب آموزش ضمن خدمت

حجت‌الاسلام محمدصادق مهرابی در گفت‌وگو با خبرنگار به گزارش جنوب پرس ، در شیراز اظهار داشت:  تبیین گام دوم انقلاب اسلامی که از سوی مقام معظم رهبری ارائه شد به‌عنوان ۳ اصل وجودی شامل مبدأ، مرکز و مقصد در قالب خودآگاهی، امید بخشیدن به جامعه، قطع امید به جریان‌های معاند انقلاب و مردم و نیز بسترسازی برای تحقق تمدن نوین اسلامی و توجه به ظرفیت و روحیه جهادی باید عملیاتی و اجرایی شود.

وی خاطرنشان کرد: گام دوم انقلاب که مقام عظمای ولایت باتدبیر و تیزبینی به‌عنوان تکلیف و ضرورت جامعه قرار داده‌اند باید در سرفصل‌های خودسازی، جامعه‌پردازی و تمدن‌سازی موردتوجه و راهنمای عمل تمامی انسان‌های موحد و  آزادی‌خواهان جهان  قرار گیرد.

 مدیرکل تبلیغات اسلامی استان فارس با تاکید بر ضرورت تبیین و نهادینه کردن بیانیه گام دوم انقلاب در سطح جامعه گفت: در صورت موافقت استانداری فارس برگزاری دوره‌های تبیین این بیانیه به‌عنوان آموزش ضمن خدمت در سطح اداره‌های استان فارس اجرا می‌شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی فارس در مورد تشکیل این نهاد گفت: بر اساس تقویت باور‌های دینی و باهدف واگذاری برنامه‌ریزی و نظارت بر اجرای برنامه‌های دینی این سازمان راه‌اندازی شده است.

مهرابی با اشاره به اینکه سازمان تبلیغات اسلامی به‌عنوان دستگاه ناظر و به دور از تصدی‌گری، برون‌سپاری را موردتوجه قرار داده است، افزود: مخاطب شناسی، توجه به حوزه فرهنگ و زیبایی‌ها، راه‌اندازی سایت بین‌المللی تبیان، تبدیل تهدید‌ها به فرصت‌ها، تعالی، رشد، تقویت باور‌های دینی  و نیز استفاده از ظرفیت جوانان ازجمله اهداف این نهاد دینی و مردمی است.

وی تصریح کرد: گردهم‌آیی روسای سازمان، تجلیل از همکاران، حافظان قران و شعرخوانی در حضور مقام معظم انقلاب، توجه به گفتمان‌سازی گام دوم انقلاب اسلامی، سرکشی از خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگراز جمله برنامه‌های اجرایی سالروز تشکیل سازمان تبلیغات اسلامی در استان فارس بوده است.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما