کدخبر : 166823
چهارشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۰
فاقددیدگاه
پرینت

رسانه‌ها مطالبات مردم را با جدیت دنبال کنند

جانشین فرمانده سپاه استان بوشهر گفت: رسانه‌ها باید علاوه بر مطالبه‌گری در حوزه اقتصادی، در دیگر حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی مطالبات مردم را با جدیت دنبال کنند

رسانه‌ها  مطالبات مردم را با جدیت دنبال کنند

به گزارش خبرگزاری به گزارش جنوب پرس ، از بوشهر، غلامرضا دشتی پیش از ظهر امروز در نشست با مدیران و نخبگان عرصه رسانه به مناسبت روز قلم، اظهار داشت: رسانه‌‌ها باید در همه زمینه‌ها فضای جامعه را مدیریت کنند، چنانکه تار و پود زندگی ما وابسته به رسانه‌هاست.

جانشین فرمانده سپاه استان بوشهر به نقش موثر رسانه در آگاهی بخشی جامعه و مدیریت فضا پرداخت و گفت: رسانه همانند یک تیغ دو لبه است که اگر کمی منحرف شود، موجب اطلاع رسانی نادرست و انحراف جامعه می‌شود که اگر این فعالیت رسانه در قالب فضائل باشد، مقدس است.

وی با اشاره به لزوم تقویت روحیه مطالبه‌گری در رسانه‌ها، ابراز کرد: رسانه‌ها باید علاوه بر مطالبه‌گری در حوزه اقتصادی، در دیگر حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی مطالبات خود را با جدیت دنبال کنند و در این بین رسانه‌ای موفق است که فعالیتش مبتی بر پیشرفت روز افزون باشد و واقعیت‌ها را انعکاس دهد.

دشتی با بیان اینکه در سال جاری کنگره سرداران شهدای استان بوشهر را خواهیم داشت، تصریح کرد: رسانه‌ها بعنوان اعضای شورای اطلاع رسانی این کنگره و بازوان قدرتمند اطلاع رسانی، در عرصه فرهنگ شهید و شهادت تولید محتوا داشته باشند.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما