کدخبر : 166817
چهارشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۹
فاقددیدگاه
پرینت

ارژنی‌ها با جیب خالی به استقبال لیگ بیست‎ویکم می‌روند!

تیم ارژن شیراز گام آغازین خود در بیست و یکمین دوره لیگ برتر فوتسال کشور را با میزبانی از نماینده بندرعباس برمی‌دارد.

 ارژنی‌ها با جیب خالی به استقبال لیگ بیست‎ویکم می‌روند!

به گزارش خبرگزاری به گزارش جنوب پرس ، از شیراز، لیگ برتر فوتسال کشور در حالی وارد فصل بیست و یکم خود می‌شود که تنها چند تیم آمادگی حضور در این رقابت‌ها را دارند و برخی تیم‌ها حتی تمرینی برای ورود به این رقابت‌ها نداشتند.

نماینده استان فارس نیز از جمله این تیم‌ها است که سال‌های متوالی در لیگ برتر حضور دارد اما به دلیل مشکلات مالی، نبود حامی و جذب بازیکنان شاخص تاکنون نتوانسته بهره‌ای از این لیگ ببرد.

ارژنی‌ها در شرایطی فصل گذشته این رقابت‌ها را به پایان رساندند که با ۲۷ امتیاز در جایگاه یازدهم جدول رده‌بندی قرار گرفتند. این تیم امسال نیز شرایط مناسبی ندارد و در حالی که بازیکن شاخصی به ارژن نپیوسته به نظر می‌رسد این فصل از مسابقات برای تیم ارژن متفاوت از فصل‌های گذشته نباشد.

این در حالی است که بیشتر بازیکنان خوب ارژن نیز از این تیم جدا شده تا دست شیرازی‌ها با توجه به استارت دیرهنگام تمرینات خالی باشد.

فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر فوتسال کشور از فردا پنجشنبه آغاز می‌شود و نماینده استان فارس در این رقابت‌ها و در گام نخست برابر تیم آذرخش بندرعباس به میدان می‌رود.

تیم آذرخش نیز که دست کمی از ارژن ندارد تمرینات خود را دیر آغاز کرده و در فصل پیش در جایگاه نهم جدول قرار داشته است. این تیم به تازگی قرارداد امین نصرالله‌زاده، میلاد قنبرزاده و میلاد چراغی سه بازیکن شاخص خود را تمدید و پوریا گلشنی و اسحاق سورغالی را جذب کرده تا هر چند دیر اما تیم خوبی را روانه بازی‌ها کند.

این دیدار ساعت ۱۸و۳۰ دقیقه روز جمعه در سالن ورزشی شهید ابوالفتحی شیراز برگزار می‌شود. داوری این دیدار را محمد بیاتی به همراه صادق محمدی، حمیدرضا طیب طاهری و محمدجواد بابایی بر عهده دارند. ناظر بازی نیز جواد فهیمی است.

در فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر فوتسال کشور تیم‌های گیتی پسند اصفهان، مس سونگون، محمدسیمای قم، فرش آرای مشهد، سن ایچ ساوه، هایپر شاهین شهر، شهروند ساری، حفاری خوزستان، آذرخش بندرعباس، ستارگان ورامین، اهورا بهبهان، شاهین کرمانشاه، ارژن شیراز و مقاومت البرز حضور دارند.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما